Red Bull BC One World Final 2021 Hala Ergo Arena Gdańsk Sprawdź!
stat
PATRONAT

Red Bull BC One World Final 2021

Red Bull BC One, czyli najbardziej prestiżowe zawody breakingowe 1 na 1 w świecie breakingu, powracają w 2021 roku z 18. edycją. Tegoroczne światowe finały odbędą się w Polsce, a konkretniej w Gdańsku, 6 listopada 2021. Podczas widowiskowych tanecznych pojedynków w walce o tytuł mistrza zmierzą się ze sobą najlepsi b-boye i b-girls z całego świata.

Taneczny przewodnik po Gdańsku
Dance City Guide to nietypowy wideoprzewodnik po Gdańsku - mieście, które jest gospodarzem oraz partnerem wydarzenia Red Bull BC One World Final. Poznajemy w nim najciekawsze turystycznie miejsca w iście tanecznym stylu. Gdańsk okazuje się bowiem nie tylko fascynującym historycznie miastem z przepięknymi zabytkami, ale również znakomitą scenerią do szalonych, breakingowych akrobacji wykonywanych przez b-boya Kleja. Na proponowanej trasie zwiedzania nie zabrakło pomnika Neptuna, Bazyliki Mariackiej czy słynnego molo w Brzeźnie.Od 2004 roku odbyło się już 17 światowych finałów w największych miastach na całym świecie. W tym roku, już 6 listopada, dołączy do nich Gdańsk, gdzie najlepsi tancerze na świecie staną do tanecznych pojedynków. Po raz pierwszy w historii zawodów światowy finał odbędzie się w naszym kraju, w Ergo Arenie w Gdańsku, który jest partnerem i gospodarzem wydarzenia. Nadbałtyckie miasto ugości wszystkich krajowych mistrzów, walczących o miejsce na liście startowej światowego finału, która obejmie szesnastu b-boyów i szesnaście b-girls.

Na jeden dzień Gdańsk stanie się światową stolicą breakingu. W związku z tym, wszyscy fani podróży i tańca mogą przed przyjazdem do miasta zainspirować się dzięki specjalnemu przewodnikowi - Dance City Guide. Możemy w nim zobaczyć najciekawsze atrakcje turystyczne Gdańska z perspektywy tancerza - przewodnika, czyli B-boya Kleju. Wideo dostępne jest na stronie www.redbull.pl/bcone

Red Bull BC One nakręca Technics. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na: www.technics.com lub obserwuj @technics.global na Facebooku i Instagramie lub @technics na Twitterze.
Kup bilet