Restaurant Week Trójmiasto Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Restaurant Week Opinie (3)

  • Kalendarz
    21 - 30 października 2016
  • Lokalizacja
    Trójmiasto
  • Bilety
    39

Już od 29.09. startują oficjalne Rezerwacje na Festiwal najlepszych Restauracji Restaurant Week! Goście za pośrednictwem strony internetowej www.restaurantweek.pl będą mogli zarezerwować starannie przygotowane, trzydaniowe doświadczenie restauracyjne w festiwalowej cenie 39 zł. Jesienna edycja Trójmiasto Restaurant Week poświęcona jest towarzyskości. Odbędzie się w dniach od 21 do 30 Października.

W Festiwalu wezmą udział najlepsze i najbardziej uwielbiane przez Gości Restauracje w Trójmieście, czyli: Bliżej, Cały Gaweł, COCO, Delmonico Gdańsk, Delmonico Sopot, Fidel, Główna Osobowa, INK (Hotel PURO), La Fortuna, Lobster, Malika, Morze Wina, Numero1, On/Off, Panaya, Panorama, Przystanek Orłowo, Serio, Świnka w trawce pod jabłonką, Czarna Owca, Eliksir, Magiel.

Regularne i zdrowie odżywianie od dawien dawna kojarzone jest ze zdrowym, długim i szczęśliwym życiem. Tymczasem najnowsze badania wskazują, że dla długiego i zdrowego życia ważne są nie tyle zdrowie posiłki, co spożywanie ich z bliskimi. Poczucie samotności negatywnie wpływa na stan zdrowia, a dobre relacje z innymi sprawiają, że jesteśmy szczęśliwsi i zdrowsi. Podczas, gdy "zdrowa dieta" wciąż nie została zdefiniowana, podtrzymywane zdrowe relacje w rodzinie i z przyjaciółmi wskazywane są jako fundament szczęścia i zdrowia również przez Papieża Franciszka.

Jak pokazują np. omawiane szeroko także w polskich mediach badania kanadyjskiej badaczki Susan Pinker "osoby towarzyskie, które spotykają się regularnie w stałym gronie, choćby po to, żeby coś zjeść i poplotkować, mają większe szanse na dłuższe życie niż te, które rzuciły palenie, schudły czy regularnie ćwiczyły". Na szczęście jak pokazują badania i raporty opisujące polskie restauracje, Polacy coraz częściej i chętniej spędzają wolny czas z bliskimi, znajomymi i współpracownikami przy restauracyjnych stołach.

W związku z powyższymi informacjami, ideą przewodnią jesiennego festiwalu zostało hasło "Towarzyskość to zdrowie!". Festiwal jest idealną okazją, aby odwiedzić najlepsze Restauracje w naszym mieście, spotkać się w nich z Bliskimi i spędzić wyjątkowy czas przy stole. Aby jeszcze bardziej rozbudzić polską towarzyskość, organizatorzy promują liczniejsze wspólne wyjścia na Festiwal. Przy Rezerwacji 8-osobowego stolika ósmy Gość odwiedza Restaurację za darmo. W ramach Festiwalu odbędzie się także przedsprzedaż książki kucharskiej "Najlepsze PRZEPISY Najlepszych RESTAURACJI", która już w listopadzie ukaże się nakładem festiwalowego wydawnictwa.

Towarzyskość do zdrowie. Bądźmy więc towarzyscy i chodźmy do Restauracji!

Rezerwacje i najważniejsze daty:
28.09.2016 Otwarcie Rezerwacji dla posiadaczy Kont Gościa.
29.09.2016 Otwarcie Rezerwacji dla szerokiej publiczności.
21-30.10.2016 Festiwal najlepszych Restauracji Trójmiasto Restaurant Week 2016.

Czytaj także