Rihanna Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Rihanna Opinie (32)

pop

Wydarzenie w ramach

Rihanna wystąpi na specjalnym koncercie w Gdyni! 7 lipca, dzień po Open'erze, artystka pojawi się na terenie festiwalowym! I specjalnie dla Was - osoby posiadające karnety na festiwal będą mogły uczestniczyć w koncercie bez dodatkowych opłat!

Relacja z imprezy

Działanie pola namiotowego również przedłużamy o jeden dzień!

pop - koncerty w Trójmieście


Dizzee Rascal! zagra przed Rihanna podczas jej polskiego koncertu! Przypominamy, że posiadacze 4-dniowych karnetów na festiwal Open'er mogą uczestniczyć w koncertach 7 lipca bez dodatkowych opłat.

Wyjątkowa data trafia się właśnie polskiej publiczności - Rihanna wydała przecież swój najnowszy, siódmy studyjny album "Unapologetic" i ta cyfra była dość istotnie związana z jego promocją. Rihanna wystąpiła w ciągu siedmiu dni, w siedmiu miastach, do których latała Boeingiem 777. Najważniejsza w całej sytuacji, jest jednak bezprecedensowe jak na polskie warunki podejście do tak wielkiego koncertu.

Rihanna wystąpi na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo, dokładnie na tej samej scenie, na której przez cztery dni będą prezentowali się Blur, Kings Of Leon, Queens Of The Stone Age i Arctic Monkeys. Wszyscy posiadacze karnetów czterodniowych na Open'era, będą mogli uczestniczyć w koncercie Barbadoski bez dodatkowych kosztów, a pobyt na polu namiotowym zostaje przedłużony o kolejną noc.

Do sprzedaży trafiają bilety na to wydarzenie, w cenie 198 PLN i 258 PLN (Golden Circle).

Czytaj także