Rmf Classic+ i Helios prezentują: Avatar Helios Forum Gdańsk Gdańsk Sprawdź!
stat
PATRONAT

Rmf Classic+ i Helios prezentują: Avatar

RMF Classic+ i Helios prezentują: AVATAR to wspólny projekt sieci kin Helios oraz radia RMF Classic. Pokazy cyklu to szansa na poznanie świata muzyki filmowej. Podczas premierowych seansów cyklu na tapet wzięliśmy jeden z najważniejszych filmów w historii AVATARA Jamesa Camerona.

W ramach cyklu specjalnych seansów RMF Classic+ i Helios prezentują, będziecie mogli zobaczyć filmy, w których istotną rolę odgrywa ścieżka dźwiękowa oraz muzyka. Tuż przed pokazami zobaczycie materiały video przygotowane przez dziennikarki RMF Classic, które tworzą audycje i podcasty dla subskrybentów RMF Classic+. Zwrócą w nich uwagę na istotne elementy muzyki filmowej, przedstawią ciekawostki związane z samymi produkcjami oraz opowiedzą o kompozytorach i artystach.

Dla widzów w kinach przygotowano ofertę zniżkową na zakup dostępu do platformy RMF Classic+. Przed każdym z pokazów specjalnych w ramach cyklu, użytkownicy platformy będą mogli także wysłuchać specjalnego podcastu, który będzie wprowadzeniem do seansu, a nagrywać go będą eksperci z RMF Classic i sieci Helios. Pokazy w ramach cyklu będą odbywać się raz w miesiącu.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    28,90 zł
  • Przedsprzedaż
    16,90 - 25,90 zł
Cennik:
4 i więcej dni wcześniej 16,90 zł
3 dni wcześniej 19,90 zł
2 dni wcześniej 22,90 zł
1 dzień wcześniej 25,90 zł
w dniu seansu 28,90 zł