stat

Rock Giants Tribute Party - Orgasmatron, 4szmery

ROCK GIANTS TRIBUTE PARTY to niezapomniany wieczór przy muzyce gigantów rocka, takich jak AC/DC czy MOTÖRHEAD w wykonaniu najlepszych polskich tribute bandów.

Drodzy Przyjaciele!
Z przykrością informujemy, że jesteśmy zmuszeni z przyczyn technicznych przenieść koncert w Gdyni na wiosnę. Nowy termin to 16 marca 2024. Liczymy na Waszą wyrozumiałość. Mamy jednocześnie pełną świadomość, że mogliśmy naszą decyzją pokrzyżować Wasze plany, ale w zaistniałej sytuacji nie możemy postąpić inaczej. Bilety zachowują ważność. Jeśli chcecie je zwrócić prosimy o kontakt z bileterią.


rock / punk - koncerty w Trójmieście
ORGASMATRON

Muzyczny kolektyw, hołdujący twórczości legendy rockn'rolla Lemmiego Kilmistera i Motörhead. Złożony ze znakomitości polskiej sceny rockowo-metalowej. Obecnie zespół tworzą muzycy Acid Drinkers (Titus), Flapjack (Maciej Jahnz), Turbo (Wojciech Hoffman), Titus Tommy Gunn (Michał Mike D Dolski) i Ceti (Piotr Szpalik).

Sami o sobie:
Zebraliśmy się w tak zacnym gronie, żeby pokłonić się gigantowi, aby oddać hołd facetowi, który z gatunku muzycznego, którym jest rocknroll, zrobił sobie sposób na życie. Zrobił to uczciwie, szczerze i konsekwentnie. W normalnych warunkach ludzie potrafią uczcić swoich bohaterów minutą ciszy, ale nie my nie minutą, ale kolejnymi godzinami Cholernego Łomotu!.

4 SZMERY
Zespół powstał w 1998 roku jako klasyczny tribute band, którego celem była popularyzacja muzyki australijskiej legendy AC/DC. W ciągu 25 lat swojej działalności dał się poznać jako brawurowy wykonawca kompozycji AC/DC z całego okresu twórczości.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    100 zł
  • Przedsprzedaż
    80-90 zł
Dostępne: kupbilecik.pl
lut 24-25

sobota - niedziela, g. 21:00

Gdańsk Wrzeszcz, Miszewskiego 12/13
kwi 5

piątek, g. 18:00

Gdynia,