Rowerowy Potop AZS Stena Line Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
Rowerowy Potop AZS

Rowerowy Potop AZS

Bezpiecznie, rowerowo i razem! Rowerowy Potop AZS to wyjątkowa impreza dla wszystkich rowerzystów, bez względu na poziom zaawansowania. Czy wybierzesz 30 czy 120 km czeka Cię dużo zwiedzania i dużo radości ze wspólnej wyprawy, bo jedziemy razem - ale każdy w swoim tempie!

Tęsknisz za wyjazdami? Chcesz się wybrać na bezpieczną wyprawę a rower to Twój żywioł? Dołącz do nas i poznaj nowe możliwości! Rowerowy Potop AZS to wyjątkowa impreza dla wszystkich: dorosłych i dzieci, pasjonatów i początkujących. Kolejna edycja już niedługo, więc rób rezerwację i zabierz się z nami statkiem do Szwecji, gdzie razem pokonamy kilometry pięknych dróg - od spokojnej przejażdżki ze zwiedzaniem zabytków miasta, po wymagające leśne ścieżki i podjazdy. Masz do wyboru aż sześć tras rowerowych! Sam decydujesz - możesz trzymać się naszych pilotów, ale trasy oznaczone są strzałkami, więc bez problemu trafisz też sam do celu.

Plan godzinowy Rowerowy Potop AZS
Uwaga! Plan jest orientacyjny. Godziny wypłynięcia jak i plan godzinowy może ulec zmianie! Dokładny plan dostaną Państwo na email na ok. 7 dni przed wypłynięciem.

Niedziela
19:00-21:00 - Odprawa biletowa, odbiór koszulek, map (Terminal promowy w Gdyni)
22:00 - Wypłynięcie z Gdyni (prom Stena Spirit)
od 21:30 - Kolacja (opcja dodatkowo płatna) (Restauracja Taste Casual Dining, pokład 9)
22:30 - Spotkanie informacyjne na statku (Nightclub - pokład 10) - Po spotkaniu możliwość zamówienia lunchbox na poniedziałek (opcja dodatkowo płatna)
od 22:00 - Zakupy na pokładzie (Sklep, Pokład 8)
23:00 - Dyskoteka

Poniedziałek
07:00-08:30 - Śniadanie (Restaruracja Taste, pokład 9)
08:30 - Przypłynięcie do Karlskrony i zejście na pokład samochodowy po uprzednim komunikacie. (Bagaże zabieramy ze sobą, po zjechaniu dostępna będzie przechowalnia w busie/autobusie)
09:30-18:30 - Odkrywanie Szwecji na rowerze - przejazd oznaczonymi trasami rowerowymi z pilotami lub na własną rękę, czas wolny
18:00-19:45 - Odbiór bagażu i biletów
20:30-22:00 - Kolacja (opcja dodatkowo płatna) (Restauracja Taste Casual Dining, pokład 7)
21:00 - Wypłynięcie z Karlskrony (Stena Ebba/Stena Estelle) - Terminal promowy w Karlskronie
22:00 - Pokaz zdjęć i podsumowanie rejsu (Restauracja Taste Casual Dining, pokład 7)

Wtorek:
6:30 - Przypłynięcie do Gdyni - zejście na pokład samochodowy po uprzednim komunikacie dla rowerzystów
ok. 7:00 - Zjazd rowerzystów na ląd


Jeżeli znasz już Rowerowy Potop AZS, ucieszy Cię, że niedawno ulepszyliśmy wszystkie trasy. Do każdej z nich dokładamy dodatkowe opcje - możesz wrócić inną drogą albo odbić z głównej ścieżki, żeby zobaczyć coś nowego. Częściowo zmieniamy też przebieg trasy zielonej - jej ostatnia część, na wyspach, będzie całkiem nowa. Nowe pomysły zaznaczamy na mapach przerywanymi liniami. Sprawdź szczegóły!

Przed Tobą dwie noce na statku Stena Line i cały dzień na trasach rowerowych przygotowanych przez AZS. Podczas rejsu możesz bawić się na dyskotece i wypocząć w wygodnej kabinie. Rano czeka na Ciebie śniadanie - obfity szwedzki stół, co da Ci energię na połykanie kilometrów. Wieczorem znów się spotkamy, podsumujemy wyjazd i zobaczymy zdjęcia naszego fotografa z wyprawy.

Pamiętaj, że wracamy do Polski innym statkiem. Bagaże przechowamy w porcie w Karlskronie w specjalnie podstawionych autokarach, ale warto pomyśleć o oszczędnym spakowaniu się. Musisz za każdym razem wjechać albo wprowadzić swój rower na prom i zjechać z bagażem.
Dołącz do nas i podziel się rowerową pasją ze światem!

NOWOŚĆ w terminach 21-23.05, 04-06.06 oraz 03-05.09 !

Przedłuż swój wyjazd o dodatkowy pobyt w Łebie!
Wybierz jako dodatek weekend w Łebie i przedłuż swój wyjazd na Rowerowy Potop AZS.

W pakiecie:
Piątek
- od 15.00 - zakwaterowanie w ośrodku wczasowym Oaza Łeba - www.oazaleba.pl

Sobota - 10.00 - wspólna wycieczka dookoła jeziora Sarbsko, ze wspólnym integracyjnym ogniskiem nad jeziorem i pieczeniem kiełbasek. Po powrocie do Łeby czas wolny.

Niedziela - 9.00 - wspólna wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego i podziwianie słynnych Ruchomych wydm. Wymeldowanie do godz. 13, przejazd do Gdyni na Rowerowy Potop AZS

W cenie:

2 noclegi, 2 wycieczki rowerowe, ognisko wraz z kiełbaskami

Cena nie zawiera biletu wstępu do SPN