stat

Rowerowy Potop AZS

Rowerowy Potop AZS - Bezpiecznie, Rowerowo i razem! Zapraszam Cię na niezapomnianą przygodę rowerową, gdzie w sezonie 2024 czeka na Ciebie wyjątkowa niespodzianka! W porównaniu do lat poprzednich, teraz w cenie uczestnictwa otrzymacie śniadanie w formie bufetu szwedzkiego w dwie strony. To nie tylko dodatkowa energia, ale także smakowita przyjemość, która doda Ci sił do pokonywania przygotowanych przez nas tras!

Co jeszcze z nowości?
Wprowadzamy zupełnie nową trasę średniej długości - ok. 80 km - prawdziwa nowość dla tych, którzy poznali już wszystkie z dotychczasowych tras. To doskonała okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty rowerowe i przeżyć niezapomniane chwilę podczas naszego wyjazdu.

Rowerowy Potop AZS
to wyjątkowa impreza dla wszystkich rowerzystów, bez względu na poziom zaawansowania. Czy wybierzesz 30 czy 120 km czeka Cię dużo zwiedzania i dużo radości ze wspólnej wyprawy, bo jedziemy razem - ale każdy w swoim tempie! Chcesz się wybrać na bezpieczną wyprawę a rower to Twój żywioł? Dołącz do nas i poznaj nowe możliwości! Rowerowy Potop AZS to wyjątkowa impreza dla wszystkich: dorosłych i dzieci, pasjonatów i początkujących.Kolejna edycja już niedługo, więc rób rezerwację i zabierz się z nami statkiem do Szwecji, gdzie razem pokonamy kilometry pięknych dróg - od spokojnej przejażdżki ze zwiedzaniem zabytków miasta, po wymagające leśne ścieżki i podjazdy. Masz pełną swobodę wyboru! Wybierz jedną z 7 przygotowanych przez nas tras. Możesz trzymać się naszych pilotów, ale trasy są także oznaczone strzałkami, udostępniamy też pliki GPX, dzięki czemu bez problemu trafisz samodzielnie na każdą trasę.

Do każdej z nich dokładamy dodatkowe opcje - możesz wrócić inną drogą albo odbić z głównej ścieżki, żeby zobaczyć coś nowego. Tak jak wspominaliśmy - dodajemy dodatkową trasę! Przed Tobą dwie noce na statku Stena Line i cały dzień na trasach rowerowych przygotowanych przez AZS. Podczas rejsu możesz bawić się na dyskotece i wypocząć w wygodnej kabinie. Rano czeka na Ciebie śniadanie - obfity szwedzki stół, co da Ci energię na połykanie kilometrów. Wieczorem znów się spotkamy, podsumujemy wyjazd i zobaczymy zdjęcia naszego fotografa z wyprawy.

Pamiętaj, że wracamy do Polski innym statkiem. Bagaże przechowamy w porcie w Karlskronie w specjalnie podstawionych autokarach/busach, ale warto pomyśleć o oszczędnym spakowaniu się. Musisz za każdym razem wjechać albo wprowadzić swój rower na prom i zjechać z bagażem.
Dołącz do nas i podziel się rowerową pasją ze światem! Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji - zarezerwuj swoje miejsca już teraz!
lip 23

wtorek, g. 18:00

Chwaszczyno, Oliwska 122, parking przy...
bilety 30-50 zł
ulgowy 20-30 zł
sie 27-31

wtorek - sobota

Gdynia,
bilety 899 - 1099 zł