Rowerowy potop AZS Karlskrona Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Rowerowy potop AZS

Rowerowy Potop AZS! Kolejna edycja Rowerowego Potopu przed nami, więc zbierz znajomych i rodzinę i zabierz się z nami statkiem do Szwecji. Przeżyj morską przygodę i poznaj rowerową radość! Bo Rowerowy Potop to impreza dla wszystkich: dla dorosłych i dla dzieci, dla rodzin, grup, znajomych, dla amatorów i nawet dla tych, którzy przygotowują się do startu w Ironmanie!

Czekają świetnie przygotowane trasy, dostosowane do możliwości każdego rowerzysty. Wybierz drogę dla Ciebie - od krótkiego rowerowego spaceru, na który możesz się wybrać z dziećmi, po konkretny "challenge"! W tej edycji mamy nową trasę - specjalnie dla tych, którzy chcą się "rozjeździć" przed poważnymi zawodami, nawet Ironmanem. Sprawdź szczegóły!

Przed Tobą dwie noce pełne zabawy na statku Stena Line i cały dzień na trasach rowerowych przygotowanych przez AZS. Podczas rejsu możesz się bawić do białego rana lub wypocząć w wygodnej kabinie. Rano czeka na Ciebie śniadanie - obfity szwedzki stół, co da Ci energię na połykanie kilometrów. Wieczorem znów się spotkamy i podsumujemy wyjazd. Musisz tu być!

Rejs z 2 noclegami na statku i całym dniem w Szwecji na rowerze.

Wypłynięcia: 27.08, 3.09, 10.09, 17.09 (niedziela)


Cena od 249 zł/os

W cenie na osobę:
- rejs promem;
- transport roweru do Szwecji i z powrotem;
- rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka;
- śniadanie w formie szwedzkiego stołu;
- miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (2 noclegi);
- jedna z tras rowerowych do wyboru (cały dzień) i pomoc pilotów;
- pamiątkowa koszulka;
- ubezpieczenie NNW i KL.

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.