Rozwiń swoją karierę na wiosnę Good Space Coworking Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Rozwiń swoją karierę na wiosnę

Rozwiń swoją karierę na wiosnę - 4-godzinny praktyczny warsztat z budowania kariery.

Potrzebujesz wiedzy i umiejętności, żeby zaprojektować swoją karierę? Możesz to zrobić w gronie osób zainteresowanych swoim rozwojem zawodowym. Podczas warsztatu poznasz tajniki planowania kariery, przygotujesz plan działania i będziesz gotowy/gotowa do pójścia dalej.

Kto skorzysta z warsztatu?
Osoby, które chcą dokonać zmian zawodowych w oparciu o przemyślany plan, wykorzystujący wiedzę i doświadczenia w zakresie rozwoju zawodowego.

Czym się zajmiemy?
Kim jestem dokonamy pogłębionej analizy celu życiowego, wartości, mocnych stron, umiejętności, czyli zbadamy co jest dla mnie ważne i jakie mam zasoby
Czego chcę zidentyfikujemy potrzeby i motywację w kontekście zawodowym
Jak się tam dostanę zastanowimy się na co postawić, żeby osiągnąć sukces

Kto poprowadzi warsztat z budowania kariery?
Warsztat poprowadzi Renata Czajkowska, obecnie właściciel firmy doradztwa personalnego, certyfikowany coach w metodzie Action Learning, coach według ICF a wcześniej menedżer personalny z firm różnej wielkości, w tym międzynarodowych korporacji. Renata przejawia pasję do rozwijania ludzi, dysponuje ponad 20-letnim doświadczeniem w zatrudnianiu, wspieraniu rozwoju, doradzaniu i promowaniu wielu menedżerów i specjalistów.

Chcesz zaprojektować ścieżkę kariery, żeby móc wystartować w odpowiednim dla Ciebie kierunku, zapisz się i przyjdź na warsztat w sobotę 8 czerwca o godzinie 9.00 w przyjaznej atmosferze Good space coworking przy ulicy Jaskowa Dolina 9/4 w Gdańsku-Wrzeszczu. Good Space Coworking znajduje się zaledwie 5 min. od przystanku tramwajowego i 10 min. od stacji PKP Wrzeszcz.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, napisz do Renaty na hr@hrconcept.com.pl dla uzyskania więcej informacji.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    160 zł
Rejestracja przez evenea.
https://197363-1.evenea.pl/