stat
Impreza odwołana

"KOCHAM TE MIEJSCA" to nazwa kolejnej trasy koncertowej Rubensa, która startuje jesienią 2024 roku. Artysta wraz z zespołem odwiedzi siedem miast i zagra w nich premierowy materiał z nowego albumu (wyd. Sony Music Poland), który ukaże się chwilę przed trasą.

maj 16

sobota

Gdańsk,
bilety 75 zł
ulgowy 30 zł
Kup bilet
paź 17

sobota

Gdańsk Sopot,
bilety 149 zł
Kup bilet
Nowe single, trasa po letnich festiwalach... Rubens zdecydowanie nie zwalnia tempa! Jesienią rusza w kolejną trasę koncertową pod nazwą "KOCHAM TE MIEJSCA". Koncerty będą promować drugi już album artysty, którego premiera odbędzie się na krótko przed startem trasy. Nowy materiał Rubensa z jednej strony kontynuuje brzmienie z poprzedniego albumu "Piosenek, których nikt nie chciał", a z drugiej - osadza numery w brudniejszej, brit-popowej konwencji.

pop - koncerty w Trójmieście


Drugi album Rubensa, jak opowiada sam artysta - będzie opowieścią o jego hiper wrażliwości. O jej ciemnych i jasnych stronach. Opisy zdarzeń, postaci czy swoich emocji będą przedstawione czasami niemalże w sposób dokumentalny. Bez tuszowania swoich wad, traum czy momentów czysto hedonistycznych i pełnych euforii.

Podczas jesiennej trasy "KOCHAM TE MIEJSCA" Rubens zaprezentuje zarówno pełny repertuar z nowego albumu, jak i dobrze już znane utwory z debiutanckiej płyty, m.in. hitowy "Wszystko OK?" czy "Jakoś trzymam się" oraz "Pantera Disco"
alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora