Rugby: Polska - Mołdawia Stadion piłkarski Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Rugby: Polska - Mołdawia Opinie (3)

Po pięciu latach przerwy polska reprezentacja w rugby wraca do Gdańska aby rozegrać mecz z Mołdawią w ramach rozgrywek Rugby Europe Trophy. Przeciwnik dysponuje bardzo silnymi zawodnikami, dlatego podopiecznych Stanisława Więciorka czeka wyjątkowo trudny mecz. Spotkanie odbędzie się 18 listopada o godzinie 17:30 na stadionie przy ul. Traugutta 27. Bilety do kupienia na kupbilet.pl oraz w kasach stadionu w dniu meczu.

Polska reprezentacja w rugby dobrze wspomina swój ostatni występ w Gdańsku, w którym pokonała Niemcy 22:13. Był to twardy, zacięty mecz, który rozstrzygnął się dopiero w końcówce. Po tym sukcesie podopieczni Tomasza Putry objęli prowadzenie w dywizji 1B Pucharu Narodów Europy.

Mołdawia w tym roku ma ambicje, żeby awansować do grupy wyżej. Zgodnie z przyjętymi zasadami na ten sezon, z każdą drużyną zagramy tylko jeden mecz, bez rewanżu, co sprawia że walka o punkty dające awans lub utrzymanie, wymaga pełnej koncentracji przez cały okres rozgrywek. W Mołdawii doszło do zmiany na stanowisku Prezydenta Mołdawskiej Federacji Rugby. Nowym liderem mołdawskiego rugby został były gracz reprezentacji Mołdawii Alexei Cotruta. W związku z nadchodzącym początkiem rozgrywek RET, Prezydent Cotruta uznał za bardzo istotne zgromadzenie wszystkich graczy, którzy jeśli nawet nie zapewnią Mołdawii awansu, to pozwolą swoją grą na utrzymanie się w obecnej grupie Trophy.

Organizatorzy szykują konkursy i niespodzianki dla publiczności. Przyjdźmy na stadion w biało-czerwonych barwach i dopingujmy Polaków! Trójmiasto musi pokazać, że jest ważnym ośrodkiem rugby w Polsce.
Relacja LIVE
13:0
POLSKA
Mołdawia

18 listopada 2017, godz. 17:30  zobacz relację LIVE!

Czytaj także