Runmageddon Gdańsk Brzeźno 2021 Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Runmageddon Gdańsk Brzeźno 2021 Opinie (27)

To był maj... A nie, czekajcie, maj to dopiero nadchodzi. I nie Saska będzie pachnieć szalonym bzem, a Trójmiasto krwią, potem i Waszymi łzami. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wrócili jak najszybciej w północne rewiry Polski. Szykujemy dla Was bałtyckie klimaty pod znakiem Intro, Rekruta i Nocnego Rekruta. Gwarantujemy mokre gacie i piach w każdym miejscu ciała.

Debiut
To Twój pierwszy start? Nie wiesz, jak ubrać się na start? Nie ma się czego obawiać! Dowiedz się na co zwrócić uwagę i rusz na trasę Runmageddonu.

Trofea
W Trójmieście zaliczysz Rekruta w wersji dziennej i nocnej, czyli formuły potrzebne do zgarnięcia statuetki Weterana Runmageddonu! Zgarniesz także Północ jako krok w stronę Korony!

Runmageddon w pakietach i prezencie
Chcesz ruszyć na trasę z przyjaciółmi lub planujesz więcej startów?Jak to działa? Procedura jest bardzo prosta. Standardowo: wybierasz formułę, którą pociśniesz, a potem przechodzisz do płatności. Tam znajdziesz nową opcję - płatność PayPo. Gdy wybierzesz tę metodę, zostaniesz przekierowany na podstronę w PayPo. Tam, po uzupełnieniu danych, PayPo... zapłaci za Ciebie! A Ty? Zyskujesz 30 dodatkowych dni na uregulowanie zwrotu zapłaconej przez PayPo kwoty.

Ubiór
Rusz na trasę w ultra profesjonalnym (sam biega i pokonuje przeszkody!) sprzęcie dedykowanym Runmageddonowi. Znajdziesz go w sklepie internetowym Pit Bull West Coast i stacjonarnym na miejscu eventu!

Klasyfikacje
Wyróżnienia będą przyznawane w następujących kategoriach:
1. Seria Elite Kobiety - miejsca I-III,
2. Seria Elite Mężczyźni - miejsca I-III,
3. Masters Kobiet - miejsca I-III
4 Masters Mężczyzn - miejsca I-III
5. Najszybsza drużyna serii Elite - miejsca - I-III (na podstawie 5 najlepszych czasów członków drużyny tylko spośród zawodników, którzy ukończyli bieg z opaską i zostali sklasyfikowani w serii Elite)** Zawodnicy przesunięci z klasyfikacji Elite do klasyfikacji Open nie są wliczani do żadnej z klasyfikacji drużynowych

Zniżka drużynowa w sezonie 2021
Wystartuj ze swoją ekipą i zdobądź zniżkę na kolejne imprezy Runmageddonu.

Chcesz wspólnie z grupą znajomych podjąć wyzwanie? Wystarczy przy zapisie na start stworzyć drużynę lub dołączyć do już istniejącej. Gdy zbierzecie grupę powyżej 5 osób, każdy z Was po pokonaniu trasy otrzyma specjalny, imienny kod rabatowy.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    169 - 259 zł
  • Bilet ulgowy
    49 - 59 zł
  • Przedsprzedaż
    139 - 249 zł
Rekrut
styczeń - 219 zł
luty - 229 zł
marzec - 239 zł
kwiecień - 249 zł
maj - 259 zł

Nocny Rekrut
styczeń - 219 zł
luty - 229 zł
marzec - 239 zł
kwiecień - 249 zł
maj - rejestracja zamknięta

Junior
styczeń - 59 zł
luty - 59 zł
marzec - 59 zł
kwiecień - 59 zł
maj - 59 zł

Intro
styczeń - 139 zł
luty - 144 zł
marzec - 149 zł
kwiecień - 159 zł
maj - 169 zł

Family
styczeń - 179 zł
luty - 184 zł
marzec - 189 zł
kwiecień - 194 zł
maj - 199 zł

Kids
styczeń - 49 zł
luty - 49 zł
marzec - 49 zł
kwiecień - 49 zł
maj - 49 zł