Runmageddon Gdynia Kolibki 2021 Park Kolibki w Orłowie Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Runmageddon Gdynia Kolibki 2021 Opinie (7)

To właśnie w Gdyni, w Parku Kolibki rozegra się akcja setnego, ekstremalnego biegu przeszkodowego Runmageddon. Fani ekstremalnych wrażeń: dzieci, młodzież i dorośli mają niespełna 10 dni, by przygotować się do jubileuszowego eventu, i wziąć udział w tej morskiej, ekscytującej przygodzie. Na startujących czekają wyjątkowe medale.

- Zorganizowaliśmy już 100 eventów dla ponad 310 tys. startujących. Taki jubileusz znaczy dla nas bardzo dużo, bo świadczy o tym, że od tych już 7 lat organizujemy sportowe wyzwania, w których ludzie chętnie biorą udział i do których często wracają. Serwujemy niepowtarzalne emocje i udaje nam się to robić mimo przeciwności. 4-5 września zapraszam serdecznie do wspólnego świętowania setnego wydarzenia w Parku Kolibki w Gdyni - mówi pomysłodawca i prezes Runmageddon S.A.

ZapisyPark Kolibki w Gdyni to świetna lokalizacja do organizacji Runmageddonu. Bliskość plaży i morza powoduje, że uczestnicy chętnie mierzą się tam z przeszkodami organizatora, wskakując do morskiej wody, czołgając się po piasku. W tym roku linia startu znajdować się będzie na plaży, więc uczestnicy z bliska przyjrzą się urokom polskiego wybrzeża. W sobotę, osoby po 16 roku życia będą mogły wystartować w formułach Intro i Rekrut. Do wyboru mają trasę 3 km z 15 przeszkodami albo 6 km z 30 utrudnieniami. Tego dnia pobiegnie też młodzież w wieku od 12 do 15 lat, dzieci 4-11 oraz rodziny w Runmageddonie Family. W niedzielę, pełnoletni fani ekstremalnych wrażeń zmierzą się z 12 kilometrami i 50 przeszkodami, czyli formułą Classic, a dzieci (4-11 lat) będą mogły kontynuować wspaniała zabawę na trasie Runmageddonu Kids.Podczas gdyńskiego wydarzenia na trasie formuły Rekrut i Classic stanie nowa przeszkoda. Będzie to konstrukcja sprawdzająca siłę rąk i zwinność, której nazwę wybrała społeczność Runmageddończyków, skupiona wokół profilu organizatora na Facebooku. Jak przystało na wyjątkowe wydarzenie, jubileuszowy event będzie miał własne, niepowtarzalne medale. Każdy kto dobiegnie do mety formuły Rekrut bądź Classic, zdobędzie upragnione nowe trofeum setnego Runmageddonu.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    169 - 289 zł
  • Bilet ulgowy
    59 zł
  • Przedsprzedaż
    159 - 289 zł
Intro - 159 zł - 169 zł
Rekrut - 239 zł - 259 zł
Classic - 269 zł - 289 zł
Kids - 59 zł
Junior - 59 zł
Family - 189 zł - 199 zł