Ruszamy na Kaszuby! - spotkanie autorskie Galeria Handlowa Madison Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ruszamy na Kaszuby! - spotkanie autorskie

Kasia i Maciej Marczewscy, twórcy docierającego do miliona turystów internetowego przewodnika po Polsce www.ruszajwdroge.pl oraz Centrum Handlowe Madison w Gdańsku madison.gda.pl zapraszają na prezentację podróżniczą o Kaszubach. Spotkanie odbędzie się w Centrum Handlowym Madison, w sali spotkań na II piętrze.

Spotkanie "Ruszamy na Kaszuby" będzie pełne sprawdzonych pomysłów na rodzinne wycieczki. Kasia i Maciej pokażą, że nie trzeba wyjeżdżać za granicę, żeby poznawać nieznane tradycje, języki i udowodnią, że Kaszuby da się zwiedzać jak daleki egzotyczny kraj. Kasia i Maciej pokażą jak zorganizowali 10-dniowy urlop na Kaszubach i jak każdego dnia lądowali w innym zakątku Kaszub. Opowiedzą jak odkrywali kolejne atrakcje i jak powstał z nich internetowy przewodnik po Kaszubach. Prowadzący pokażą co warto zobaczyć na Kaszubach i przekażą każdemu 10 pomysłów na 1-dniowe tematyczne wycieczki w okolicach Trójmiasta.

Spotkanie zakończy losowanie przewodników i turystycznych gadżetów przywiezionych przez Kasię i Macieja z ich wycieczek po Polsce. Prowadzący będą też rozdawać darmowe mapy, przewodniki i foldery z różnych zakątków Polski: od Kaszub, Kociewia, przez centralną Polskę aż po Beskidy.

Spotkania Klubu Ruszaj w Drogę! dedykowane są tym, którzy szukają sprawdzonych pomysłów na wycieczki po Polsce. Niezależnie od tego, czy uczestnicy mają już doświadczenia z podróżowaniem po Polsce, czy też nigdy nie wyruszyli poza granice swojego miasta. Kasia i Maciej Marczewscy pokażą, co warto zobaczyć na Kaszubach i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy.

Patroni medialni wydarzeń klubowych: Radio Gdańsk i Trojmiasto.pl

Kasia i Maciej Marczewscy, Fundacja Ruszaj w Drogę
Małżeństwo pasjonatów, pozytywnie zakręcone na punkcie zwiedzania Polski. Od 10 lat aktywnie ją zwiedzają, sprawdzają, testują i opisują najciekawsze atrakcje turystyczne w kraju. Pod marką "Ruszaj w Drogę!" stworzyli: Fundację promującą polską turystykę w Polsce www.fundacja.ruszajwdroge.pl, Klub - jedyny taki w Polsce cykl Prezentacji Podróżniczych o polskich regionach www.ruszajwdroge.pl/kalendarz" target="_blank" rel="nofollow">www.ruszajwdroge.pl/kalendarz i największy blog podróżniczy o Polsce www.ruszajwdroge.pl. W 2016 roku ich blog dociera do miliona turystów, zostaje wpisany do TOP10 blogów podróżniczych o największym potencjale marketingowym i ogłoszony drugim największym blogiem podróżniczym w Polsce. Ich podróże po Polsce obserwuje na co dzień ponad 45 tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Już w pierwszym roku działania ich Fundacja współpracuje z organizacjami turystycznymi z 16 polskich województw. Doceniają to jurorzy prestiżowego gdańskiego konkursu Tourism Trends Awards i ogłaszają Fundację Ruszaj w Drogę! "Debiutem Roku 2016". Kasia i Maciej Marczewscy chętnie dzielą się sprawdzonymi pomysłami na wycieczki: w Internecie, w audycjach radiowych i telewizyjnych oraz na odbywających się regularnie w Trójmieście i okolicach spotkaniach i prezentacjach Klubu Ruszaj w Drogę! W 2019 roku wydają swoją pierwszą książkę "Ruszaj w Bieszczady. Twój przewodnik na 14 dni w Bieszczadach" www.sklep.ruszajwdroge.pl