SIN x Eter Butik - Open Day Eter Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

SIN x Eter Butik - Open Day

RE:SIN to unikalne produkty stworzone, by podkreślać Twój indywidualizm. Głównym celem marki jest tworzenie okularów wykonanych z najlepszej jakości komponentów i w zgodzie z naturą. Kolekcje prezentowane są w limitowanych edycjach, które wyrażają charakter każdego kto je nosi, hipnotyzują i przyciągają wzrok.

W ekskluzywnym butiku Eter dnia 11/09/2020 odbędzie się Open Day w ramach premiery nowej polskiej marki premium RE:SIN, tworzącej biżuteryjne oprawki optyczne oraz okulary przeciwsłoneczne.

RE:SIN wyróżnia się między innymi:

- Unikalnymi designami
- Materiałami premium najwyższej jakości
- Ręcznym wykonaniem i zdobieniem oprawek
- Dbałością o środowisko naturalne

Podczas Open Day będzie można z bliska podziwiać najnowszą kolekcję RE:SIN, poznać założycielki marki i ich historię oraz zakupić limitowane modele okularów.

Moc naturalnego Bałtyckiego bursztynu sprzed 40 milionów lat, którym zdobione są nasze oprawki oraz rzemiosło w każdym detalu sprawiają, że okulary RE:SIN dają poczucie wyjątkowości i oryginalności połączone z bryzą luksusu. Nie ma dwóch identycznych par okularów a każda z nich jest ręcznie wykonana.

W RE:SIN tworzymy produkty z surowców klasy premium z jednoczesną dbałością o środowisko. Acetat z którego wykonane są oprawki jest materiałem pochodzenia roślinnego, jest hipoalergiczny i biodegradowalny, a przy tym bardzo lekki i wytrzymały. Etui wykonane są z PINATEX, materiału pozyskanego z liści ananasa.

RE:SIN, marka doceniona przez British VOGUE oraz osobistości świata mody, chce aby każdy czuł się równie wyjątkowy jak para okularów którą nosi. Markę RE:SIN założyły dwie siostry Karolina i Monika Adamczyk z miłości do natury, rzemiosła, tradycji i piękna.