Samodzielne z Mapą do Lasu Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Samodzielne z Mapą do Lasu

Od poniedziałku 22 sierpnia 2022 od godz. 10:30 do poniedziałku 5 września 2022 do godz. 13:30 zapraszamy na SAMODZIELNE spotkania treningowe "Z Mapą do Lasu" organizowane przez zawodników klubu orientacji sportowej UKS "Azymut 45" Gdynia.

lut 12

niedziela, g. 08:30

Gdynia
Czekają na Was aż cztery równoległe gdyńskie lokalizacje! Po zgłoszeniu mailem na adres zgloszenia@azymut45gdynia.org otrzymujecie mapę mailem, drukujecie ją lub zapisujecie na urządzeniu i ruszacie do lasu w terminie i towarzystwie przez Was wybranym!

Szczegóły tutaj.Spotkania mają na celu umożliwienie aktywnego spędzenia czasu z jednoczesnym szkoleniem własnych umiejętności orientacji w terenie. A wszystko to na specjalnie przygotowanych mapach i za każdym razem innych, wcześniej nieznanych atrakcyjnych trasach.
Na każdym spotkaniu są przygotowane do wyboru różne, w zależności od stopnia zaawansowania, trasy.

Jeśli chcesz pospacerować z mapą, indywidualnie, w grupie, z rodziną (trasa dla początkujących jest tak zbudowana, żeby nawet najmłodsi mogli ją pokonać), chcesz potruchtać, spokojnie pobiegać lub pościgać się, czy też szukasz nowych wyzwań - zapraszamy!

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: zgloszenia@azymut45gdynia.org - z chęcią na nie odpowiemy.
Jeśli masz ochotę wyjść do lasu, oderwać się na chwilę od miejskiego zgiełku i w miłej atmosferze spędzić czas, wszystko będzie przygotowane!