Sanah. Kolońska i szlugi Tour Hala Ergo Arena Gdańsk Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Sanah. Kolońska i szlugi Tour Opinie (11)

pop

Po wielkim sukcesie debiutanckiej trasy #NoSory Tour, sanah nie zwalnia tempa i już tej jesieni wyruszy w nową trasę koncertową, promującą jej album "Irenka".

Nasz fotoreporter będzie na miejscu. Szukaj relacji po wydarzeniu!

Relacja z imprezy

lis'23 12

niedziela, g. 20:00

Gdańsk, Sopot,
Czas na nowy rozdział i przygodę w którą sanah-Irenka zabierze swoich fanów. Kolońska i szlugi Tour rusza 31 października 2021 w Warszawie. Podczas trasy sanah zaprezentuje swoje utwory z ostatniej płyty Irenka takie jak: ten Stan, Ale jazz!, 2:00 czy etc. (na disco). Bliżej poznamy również utwór tytułowy... a może nie? sanah uwielbia zaskakiwać swoich fanów.

pop - koncerty w Trójmieście


GOLDEN CIRCLE
Dla wszystkich, którzy podczas koncertu chcą być blisko sceny, przygotowaliśmy strefę Golden Circle. Dzięki niej będziecie mieć sanah na wyciągnięcie ręki!

PAKIETY TO BYŁ DOBRY DZIEŃ
Na każde miasto przewidzianych jest 20 pakietów To był dobry dzień w ramach których będziecie mieli możliwość spotkania się z sanah, zrobienia pamiątkowego zdjęcia oraz otrzymacie unikalny zestaw gadżetów, które nie będą dostępne w regularnej sprzedaży (więcej szczegółów wkrótce). Pakiet obejmuje również bilet na koncert do strefy Golden Circle.


Drzwi: 18:00
Support: 19:30
Start: 20:30

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    109 - 139 zł
[relacja]
Bilety trafią do oficjalnej sprzedaży w piątek, 16 lipca 2021, o godzinie 10:00. Przedsprzedaż biletów dla wszystkich osób zapisanych do newsletter Follow The Step (https://followthestep.com/pl/zapisz-sie/) dostępna będzie już w czwartek, 15 lipca 2021, od godziny 10:00.

Pakiety "To był dobry dzień" będą dostępne od piątku.

OFICJALNE PUNKTY SPRZEDAŻY
Bilety znajdziecie u naszych oficjalnych dystrybutorów: Going., Eventim Polska, empik bilety oraz w salonach empik i MediaMarkt. UWAGA! Pakiety "To był dobry dzień" są dostępne do kupienia jedynie online.