stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Zalewski - Zgłowy tour
PATRONAT

Santander Letnie Brzmienia: Mrozu, Zalewski, Sochacka, Nosowska Opinie (23)

W tym roku wydarzenie odbędzie się w nowej formule - dwudniowego festiwalu, pod nową nazwą "Santander Letnie Brzmienia 2023". Wspierać je będzie Santander Bank Polska, który został partnerem tytularnym tegorocznej edycji. Line-up czwartej odsłony wydarzenia wypełnią solowe koncerty popularnych twórców i premierowy projekt specjalny - BABIE LATO.

cze 16

niedziela, g. 20:30

Wstęp wolny
sie 2-4

piątek - niedziela

Gdańsk Sopot Gdynia
bilety 59 - 189 zł
Kup bilet


festiwal muzyczny - koncerty w Trójmieście


Dwudniowy festiwal Santander Letnie Brzmienia odbędzie się 11 i 12 sierpnia na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku. Do gdańskiego line-upu dołącza Mrozu, czyli weteran wydarzenia i triumfator tegorocznej gali Fryderyków (zdobył pięć statuetek). Przypomnijmy, że podczas Santander Letnie Brzmienia zagra też niekwestionowana królowa dystansu i mistrzyni słowa Nosowska oraz człowiek orkiestra Zalewski, tym razem z projektem "Zalewski śpiewa Niemena", który bierze na warsztat ponadczasową twórczość Czesława Niemena. Na scenie obok Zalewskiego wystąpią również siostry Paulina i Natalia Przybysz.BABIE LATO to międzypokoleniowy projekt, gromadzący na jednej scenie przedstawicielki różnych światów muzycznych. Opiekę artystyczną nad premierową odsłoną projektu w tym roku objęła Natalia Kukulska, która zaprosiła do współpracy artystki: Bovską, Margaret, Zalię i Mery Spolsky, które są nie tylko silnymi osobowościami na scenie, lecz także mają swój głos również poza nią.

- Wakacje wypełnimy muzycznym BABIM LATEM, w którym jest miejsce na subtelną czułość i zahartowaną, bezkompromisową kobiecość. Przez muzykę opowiemy o tym, jaka jest dla nas współczesna kobieta i jak czerpać z siły, którą posiada - podkreśla Natalia Kukulska. Imprezowe, energetyczne kawałki ze światowego repertuaru są utrzymane w letnim klimacie, będą oscylować wokół funkowych i klubowych nurtów z domieszką house'owych brzmień w stylu lat 90., R'n'B i soulu.

Na Santander Letnie Brzmienia w Gdańsku pojawią się subtelna i o wielu talentach Bovska, szturmem zdobywająca uznanie Zalia, bezkompromisowa i odważna - Margaret. Szczerze ucieszy się też fanbase Brodki, której ostatni album "Sadza" spotkał się z doskonałym przyjęciem słuchaczy i środowiska. Miłość publiczności zyskała dzięki swoim pełnym emocji kawałkom, które razem z zespołem świetnie przenosi na scenę. Mowa oczywiście o Kaśce Sochackiej.
Do dobrej zabawy zaprosi pełen humoru WaluśKraksaKryzys oraz bracia Kacperczyk, ale pojawi się też artystka "w smutku czująca się najlepiej", czyli Daria ze Śląska.

Harmonogram Santander Letnie Brzmienia 2023 - Gdańsk:
Gdańsk / 11-12.08.2023 r. / Park Zebrań Ludowych

11.08 (piątek)
Mrozu, Kaśka Sochacka, Margaret, Bovska, WaluśKraksaKryzys, Daria ze Śląska

12.08 (sobota)
Projekt specjalny BABIE LATO, Zalewski śpiewa Niemena, Nosowska, Kacperczyk, Natalia Przybysz, Zalia


Działamy z wrażliwością na otaczającą nas przestrzeń, by rozkwitać w przyjaznym, zielonym otoczeniu. Z promiennym uśmiechem witamy Santander Bank Polska jako sponsora tytularnego Letnich Brzmień. Wspólnie zrealizujemy nasze marzenie o cyklu letnich koncertów, na których usłyszycie najlepszych polskich wykonawców. Spotkajmy się, posłuchajmy, poleżmy, potańczmy, poczujmy razem #latomuzycznychemocji

Santander Letnie Brzmienia 2023 w nowym, festiwalowym klimacie to seria weekendowych koncertów najlepszych polskich artystów i artystek z kręgu popu, rocka, muzyki elektronicznej i alternatywy, którzy współcześnie wyznaczają trendy. To też mnóstwo wydarzeń specjalnych, interaktywnych dla publiczności. Projekt wyróżnia coś jeszcze - Santander Letnie Brzmienia pobudzają miejską przestrzeń przy współpracy lokalnych społeczności.

Organizatorem festiwali Santander Letnie Brzmienia 2023 jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Sponsor tytularny: Santander Bank Polska. Sponsor główny: Brooklyn. Partnerem wydarzenia jest Eventim. Partnerami medialnymi wydarzenia są: Radio Zet, "Zwierciadło", "Glamour", trojmiasto.pl, "Prestiż Trójmiasto", "Gazeta Wyborcza", AMS, Onet.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    169 - 359 zł
REGULAR TICKETS – dostępne do wyczerpania puli biletów:
Karnet dwudniowy: 299 zł
Bilet jednodniowy: 169 zł

FINAL CALL TICKETS – dostępne do wyczerpania puli biletów:
Karnet dwudniowy: 359 zł
Bilet jednodniowy: 199 zł

Dzieci do lat 6 (włącznie) mogą bezpłatnie uczestniczyć w wydarzeniu.