Scandinavian IT Night Sheraton Sopot Hotel Sopot Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło

12 listopada odbędzie się kolejna, już czwarta edycja konferencji Scandinavian IT Night. Tradycją stało się już, że trójmiejskie firmy IT ze skandynawskim kapitałem łączą swoje siły w organizacji wydarzenia.

sie 24-25

poniedziałek - wtorek

Sopot,
kwi'21 20-22

wtorek - czwartek

Gdańsk,
W tym roku uczestnicy konferencji będą mieli okazję posłuchać wykładu Alexandra Kjerulfa na temat czerpania radości z pracy, który doskonale wpisuje się w skandynawskie podejście do rozwoju i angażowania pracowników.

Konferencja odbywa się w luźnej, przyjaznej atmosferze i oprócz ciekawego wykładu, daje niepowtarzalną okazję spotkania z przedstawicielami skandynawskich firm i bliższego poznania ich modelu pracy. Wspólnym mianownikiem charakterystycznym dla skandynawskich pracodawców jest zaufanie do pracowników, równowaga między życiem zawodowym i prywatnym, a także płaska struktura zarządzania. Skandynawowie szczycą się również demokratycznym podejściem do podejmowania decyzji oraz dzieleniem się odpowiedzialnością na wszystkich szczeblach funkcjonowania firmy. W Trójmieście jest coraz więcej firm z korzeniami skandynawskimi: ponad 25 duńskich, fińskich, szwedzkich i norweskich o różnych profilach działalności.

Tegoroczna konferencja została zorganizowana dzięki współpracy następujących spółek: Arla, Axbit, Banqsoft, DNV GL, Nordea, Powel, Kinnarps.

W trakcie wydarzenia będzie można zapoznać się z ich ofertami pracy dla administratorów systemów i baz danych, developerów, testerów, analityków, specjalistów business intelligence, projektantów UX, członków zespołów scrum oraz specjalistów zajmujących się wsparciem użytkowników i aplikacji, a także z warunkami, jakie cechuje skandynawskie środowisko pracy.

Jeśli interesują Cię skandynawskie wartości, skorzystaj z okazji, aby porozmawiać z przedstawicielami firm, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami, a także sprawdzić możliwości rozwoju kariery z pracownikami działów HR.

Partnerem wydarzenia jest Invest in Pomerania - regionalna inicjatywa non-profit powołana w celu promocji województwa pomorskiego wśród inwestorów. Invest in Pomerania skutecznie przyciąga na Pomorze specjalistów w różnych branżach.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Chętnych jednakże nie brakuje - liczba zarejestrowanych uczestników poprzednich edycji znacznie przekroczyła dostępną pulę biletów - dlatego warto zapisać się jak najszybciej. Na miejscu, na uczestników czekać będą przekąski oraz napoje sponsorowane przez organizatorów. Jeśli jesteś specjalistą IT, lub chcesz rozwijać się w tym kierunku, nie przegap tej okazji! Do zobaczenia w Sheratonie 12 listopada!

Dla partnerów biznesowych zainteresowanych dołączeniem do wydarzenia, organizatorzy przygotowali specjalny formularz - dostępny pod tym adresem: https://forms.gle/ytJDhBa5zRVcEE5JA

Informacja o biletach

Czytaj także