Scott Bradlees Postmodern Jukebox Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat

Scott Bradlees Postmodern Jukebox

Trasa koncertowa Postmodern Jukebox Life In The Past Lane jest celebracją największych utworów XX wieku, wraz z połączeniem rozpoznawalnych hitów z obecnej ery idealna fuzja tego co vintage, z tym co nowoczesne.

Jak zawsze, na występach PMJ możemy spodziewać się zespołu składającego się z najbardziej fascynujących wokalistów, instrumentalistów i stepujących tancerzy, którzy dostarczą nam rozrywki z górnej półki.

pop - koncerty w Trójmieście


Niezależnie czy jesteś pasjonatem winyli, czy fanem TikToka dołącz do niezapomnianej podróży po stuleciu ponadczasowej muzyki.

"Lata mijają, a trendy ciągle się zmieniają, ale niczym Jaguar XK-E rocznik 1961 - hity z przeszłości są coraz bardziej doceniane, właśnie po czasie. Niezależnie czy jesteś pasjonatem winyli, czy fanem TikToka - dołącz do niezapomnianej podróży po stuleciu ponadczasowej muzyki." - Scott Bradlee

Trasa koncertowa Postmodern Jukebox - "Life In The Past Lane" jest celebracją największych utworów XX wieku, wraz z połączeniem rozpoznawalnych hitów z obecnej ery - idealna fuzja tego co vintage, z tym co nowoczesne. Na wiosnę ta muzyczna maszyna czasu zadebiutuje w UK.

Rozpoczynająca się w kwietniu 2023 roku, trasa 'Life In The Past Lane' obejmie takie koncerty jak występ na Cambridge's Corn Exchange 26 kwietnia czy w Royal Festival Hall w Londynie 28 kwietnia, a także zawita do Birmingham, Edinburgh, Sheffield, Manchester, Brighton, Norwich, Nottingham, Liverpool i wiele innych miast.

Więcej informacji na www.LiveNation.pl
Kup bilet

 (3 opinie)

muzyka alternatywna
Kup bilet
lip 14

piątek, g. 20:00

Gdańsk,

pop
Kup bilet
lis 3

piątek, g. 19:00