Sea Side / Satl b2b Ros Drugi Dom Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Sea Side / Satl b2b Ros

Znany najbardziej ze swych dokonań, a wręcz współtwórca polskiej sceny drum'n'bass, ROS powraca do Drugiego DOMu w towarzystwie SATL.

SATL
Satl już w wieku 22 lat może pochwalić się dojrzałością swojego brzmienia i podejścia muzycznego. Jego twórczość, wydana w wydawnictwach takich jak INTEGRAL RECORDS, The North Quarter, Shogun Audio, Fokuz Recordings czy rodzimej Addiction Records, pokazuje że ma ucho do mocnych hooków i sampli. Często podróżuje, grywając w różnych zakątkach świata m.in. UK, Niemcy, Belgia, Australia..., dlatego będzie to dość rzadka okazja by go posłuchać!
www.soundcloud.com/satl

ROS addiction
Aktywny na scenie od 1995 roku, cechuje go otwartość umysłu i niezwykły eklektyzm. Właściciel labelu Addiction Records. Ros to pierwszy Polak w słynnym londyńskim klubie Fabric, pojawił się tam dwukrotnie u boku LTJ Bukem'a przy okazji cyklu FabricLive - "Bukem In Session". Miał też przyjemność stanąć za deckami w wielu innych europejskich klubach. Działa również jako promotor, gdzie jego cykliczne imprezy Addiction Night, Atmosphere Poland czy Sea Side, gościły największe nazwiska z gatunku DnB.
www.soundcloud.com/ros
www.soundcloud.com/addiction-digital

www.facebook.com/SeaSideDeeper/

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
Lista osób zapisanych na Facebooku - do 24:00 wstęp za darmo
Po godz. 24:00 - wstęp 20 zł

Selekcja przy wejściu / 21+

Czytaj także