Seans relaksacyjny Hotel Quadrille Relais & Châteaux Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Seans relaksacyjny

Ceremonia dźwięku w głąb króliczej nory to podróż w głąb siebie, w skupieniu i atmosferze relaksu. Jest to seans, lecz jak to w Krainie Czarów wszystko jest na odwrót.

gru 13

wtorek, g. 17:30 - 17:45

Gdańsk Targ Rybny, przed Basztą Łabędź
Koncerty relaksacyjne to zupełnie coś innego niż powszechnie znane wydarzenia muzyczne. Tu, aby w pełni oddać się przeżyciom, wszyscy uczestnicy układają się w wygodnej pozycji leżącej i zamykają oczy. Ze względu na komfort naszych Gości, dla każdego z uczestników przygotowujemy matę, koc oraz poduszkę. Taki podstawowy zestaw pomoże Państwu ułożyć się w wygodnej pozycji, odprężyć się i poddać dobroczynnym wibracjom akustycznym.

Poza muzyką, choć w tym przypadku trafniejszym określeniem jest przestrzenią dźwiękową, spotkania te zawierają elementy relaksacji. Wprowadzenie słowne pomaga odprężyć się, zmienić perspektywę i skierować uwagę uczestników na wewnętrzne przeżycia. Instrumenty, na których grany jest koncert oraz tradycja pracy z nimi wywodzi się z dalekich krajów rejonu Himalajów. Mają niezwykły i dobroczynny wpływ na ciało jak i na umysł, a także zwiększają świadomość siebie.

Sesje prowadzi Piotr Wyrwaszewski - trójmiejski muzyk, multiinstrumentalista.
Na co dzień zajmujący się muzykoterapią oraz działaniami artystycznymi i edukacyjnymi (zespoły Gluten Orkiestra, ABSTRACTKULTUR, Spotkania z Rytmem, Mała Motoryka).
Certyfikowany praktyk terapii dźwiękiem według metody Petera Hessa. W swojej pracy z misami i gongami tybetańskimi inspiruje się elementami tradycyjnych kultur z Azji, Afryki i Ameryki Południowej .W trakcie koncertu w powietrzu unosić się będzie aromat Białej Szałwi oraz Palo Santo.

Koszt: 70 zł / os.
Czas: 1,5 h

Seans odbywa się w dwóch  turach:
I tura: 17:30 - 19:00
II tura: 19:30 - 21:00

Zapisy na konkretną turę: spa@quadrille.pl lub pod nr telefonu +48 609 991 209
[liczba miejsc ograniczona]

*Konieczna wcześniejsza rezerwacja.
**Płatność przed wydarzeniem w Recepcji Spa.
***Przeciwwskazania do uczestnictwa:
ciąża
rozrusznik serca
zażywanie leków psychotropowych

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    70 zł
  • Kontakt
    58 351-03-00
Zapisy na konkretną turę: spa@quadrille.pl lub pod nr telefonu +48 609 991 209
[liczba miejsc ograniczona]