Secret Garden - Lidia Kalita Hotel Haffner Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Secret Garden - Lidia Kalita

Hotel Haffner zaprasza na pokaz jednej z najlepszych, polskich projektantek i kreatorek mody - Lidii Kality. Przedstawiona zostanie najnowsza letnia kolekcja, co z pewnością będzie niezwykłym doznaniem dla zmysłów.

Relacja z imprezy

2 - 30 września 2020, g. godz., 15:00

wrz 30

środa, g. 20:00

Gdańsk,
Kolekcja zaprezentowana zostanie na modelkach warszawskiej agencji NevaModels w pięknej scenerii prywatnej plaży Hotelu Haffner. Wydarzeniu towarzyszyć będzie m.in muzyka na żywo w wykonaniu Eweliny POBLO Połockiej - Finalistki the Voice of Poland, pokaz ekskluzywnej, autorskiej biżuterii Patrycji Brendler.

Miejsce: Prywatna plaża Hotelu Haffner w Sopocie, wejście nr. 14

Wiosenno-letnia kolekcja Secret Garden od Lidii Kality to retro kobiecość zaklęta w linię z kreszowanego szyfonu i zmysłowe koronki, wśród których nie brakuje uwodzicielskich i zwiewnych sukienek. Zakomponowane w rytm ulicy wielkiego miasta przywodzą na myśl wyobrażenie o wczesnych porankach na ogrodowej werandzie lub długich spacerach po malowniczej nadmorskiej promenadzie. Lidia Kalita pokazuje jak nosić latem nową romantyczną kolekcję.

Motywem, który powtarza się w kolekcji są hafty - niezwykle kobiecy, dodający subtelności detal. Lidia Kalita udekorowała nimi bogato między innymi dekolty i rękawy. Dzięki połączeniu z bawełną w wersji czarno-białej zyskują wyrafinowany styl. To jakość, w której można się czuć komfortowo przez cały dzień.

Lekki, kreszowany szyfon z pajęczynowo-koronkowymi wstawkami to efektowne połączenie. Pastelowe, ciepłe kolory podkreślają słoneczną opaleniznę nie tylko na wakacjach. Kolekcja urzeka swoim wdziękiem i powiązaniem dziewczęcej delikatności oraz dojrzałej, kobiecej zmysłowości.

Informacja o biletach

Chcesz otrzymać zaproszenie? Napisz do Nas na p.marwinska@hotelhaffner.pl i uzasadnij, dlaczego to właśnie Ty powinieneś zjawić się na pokazie.