Sesja testowa w Gdańsku - Sprawdź swoje IQ - Dołącz do Nas! Hilton Gdańsk Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Sesja testowa w Gdańsku - Sprawdź swoje IQ - Dołącz do Nas!

Zapraszamy na badanie inteligencji w ramach sesji testowej Mensy w Gdańsku. Uzyskanie w teście wyników mieszczących się w górnych 2% populacji uprawnia do członkostwa w Stowarzyszeniu. Pierwsza tura rozpocznie się o godzinie 10:00, druga o godzinie 11.30, a trzecia o 13:00. Po wyczerpaniu się miejsc na daną turę, system będzie automatycznie wpisywał na turę kolejną, aż do osiągnięcia limitu.

Po wyczerpaniu limitu miejsc rejestracja zostanie automatycznie zamknięta. Tylko elektroniczna rejestracja gwarantuje miejsce. Warunkiem przystąpienia do testu jest udokumentowany wiek powyżej 15 lat.

Prosimy o zabranie dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz długopisu. W przypadku osób poniżej 18 lat prosimy o zabranie oświadczenia rodziców bądź opiekunów o zgodzie na udział w badaniu psychologicznym.

Ze względu na kwestie logistyczno-prawne, przy obecnych przepisach i ze względu na umowy z hotelami, przy zachowaniu możliwości przeprowadzenia grupowych sesji i utrzymaniu stosunkowo niskiej ceny, do sesji zostaną dopuszczone jedynie osoby, które dobrowolnie przedstawią certyfikat pełnego szczepienia przeciwko COVID-19.

Więcej informacji na stronie www.mensa.org.pl/sesja-gdansk