Sfinks Decade Ago 10th Anniversary: Maraton Back2back Sfinks700 Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sfinks Decade Ago 10th Anniversary: Maraton Back2back

Właśnie mija 10 lat kiedy to odbyła się pierwsza impreza z cyklu Sfinks Decade Ago. Z przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Was na kolejną, trzydziestą czwartą już edycję imprezy. Imprezy, która przeniesie Was w czasie o dekadę a nawet dwie w najlepsze lata muzyki house oraz techno, kiedy to tak naprawdę Sfinks był jedynym klubem z prawdziwego zdarzenia.

Istniały oczywiście puby i dyskoteki, lecz miały one niewiele wspólnego z kultura klubową. Imprezy odbywały się 1-2 razy w miesiącu a przed klubem do 1-szej w nocy stała długa kolejka...

Prodigy, Chemical Brothers, Faithless, Filterheadz, Marco Carola, Jeff Mills, Marco Bailey, Umek, Tom Hades, Inigoo Kennedy, Phil Kierain, Armand Van Helden, Roger Sanchez, Daft Punk, Stardust, Spiller, Bob Sinclair, Pete Heller czy David Morales tworzyli utwory, które do dziś grane sporadycznie na imprezach powodują euforię i natychmiastowe zapełnianie parkietu... Tego wieczoru grane będą tylko takie kawałki, przez djów bardziej, lub mniej związanych ze Sfinksem w owych czasach.

Tym razem na głównej sali zagości wielki maraton back2back w wykonaniu dobrze wszystkim znanych rezydentów cyklu.
Każdy dj zakłada po jednej płycie - zgrywa jeden kawałek po czym zmienia go następny, kolejny i kolejny i tak w kółko przez całą noc.. Na fontannie breakbeat oraz drum and bass z najlepszych czasów tego gatunku.

Zapraszamy.

Main: (house, techno, breaks 97-07)
ALEXUS
CRISPY
DRWAL
FRESH
GREG
KUDELSKI
LUKE ERB
MAD CANNABEATZ
RICARDO
SB
SLICK
TUXEDO
VACOS

Fountain: (breaks, drum and bass 97-07)
KASHMERE
PAKO
SB

Wjazd:
15 pln do 23:00
20 pln po 23:00

Info: http://sfinks700.com/

Wstęp od 21 lat
*z wyłączeniem studentów

Patronat:

Muno.pl
www.muno.pl

Trójmiasto.pl
www.trojmiasto.pl

Czytaj także