Siatkówka mężczyzn: TREFL Gdańsk - Aluron CMC Warta Zawiercie Hala Ergo Arena Gdańsk, Sopot Sprawdź!
stat

Siatkówka mężczyzn: TREFL Gdańsk - Aluron CMC Warta Zawiercie

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Niedziela 10 października to długo wyczekiwany moment przez siatkarskich kibiców z Pomorza! Trefl Gdańsk w pierwszym domowym meczu sezonu 2021/2022 podejmie na granicy Gdańska i Sopotu Aluron CMC Wartę Zawiercie, a kibice "gdańskich lwów" powrócą do hali po ponad rocznej przerwie! Ogromne emocje gwarantowane, tym bardziej, że do zawiercian dołączył m.in. jeden z topowych przyjmujących globu, brązowy medalista igrzysk olimpijskich, Facundo Conte!

paź 30

sobota, g. 17:30

Gdańsk Sopot,
Obok boiska jak zawsze czekać będą atrakcje na młodszych i starszych kibiców, w tym wydarzeniu po prostu trzeba uczestniczyć!

Transmisja Polsat Sport
Relacja LIVE
1:3
TREFL
Gdańsk
Aluron
CMC
Warta
Zawiercie

10 października 2021, godz. 14:45  zobacz relację LIVE!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    2-45 zł
Ceny biletów Trefla Gdańsk w sezonie 2021/22.

bilet Trefl Gdańsk

Kupna biletów na meczeTrefla Gdańsk w sezonie 2021/22 można dokonywać za pośrednictwem serwisu WWW.TREFL.TICKETSOFT.PL.

Wejściówki trafiają do sprzedaży wkrótce po ustaleniu dokładnego terminu meczu, najczęściej na kilkanaście dni przed spotkaniem, w tym samym czasie w internecie. Dokładny harmonogram sprzedaży wejściówek prezentowany będzie na klubowej stronie internetowej po uzgodnieniu terminów rozegrania poszczególnych meczów.

W sprawie biletów wszelkich informacji udziela pani Ewa Gadomska pod numerem telefonu 606 672 482 w godzinach 10:00-17:00 lub mailowo - e.gadomska@sport.trefl.com.

W trakcie trwania sprzedaży i przedsprzedaży biletów na dane spotkania w KASACH możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem + 58 76 72 225 (tylko w godzinach otwarcia kas!).