stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Siatkówka mężczyzn: TREFL Gdańsk - Aluron CMC Warta Zawiercie

Mecz z podtekstami? Takie zdecydowanie będzie starcie Trefla Gdańsk z Aluronem CMC Wartą Zawiercie! W niedzielę 19 lutego o 14:45 do ERGO ARENY przyjedzie były trener gdańszczan, Michał Winiarski! Z pewnością zostanie on gorąco powitany na granicy Gdańska i Sopotu, ale od pierwszego gwizdka meczu walka będzie się toczyła punkt za punkt i bez sentymentów! W drużynie zawiercian - obecnie trzeciej drużyny tabeli PlusLigi - występują m.in. Uros Kovacević, Bartosz Kwolek, Dawid Konarski, czy również dobrze znany w Trójmieście Patryk Łaba. Gdańszczanie ze świetnie przyjmującymi Lukiem Perrym i Janem Martinezem, a także czołowym atakującym ligi Bartłomiejem Bołądziem będą zawzięcie walczyć o każdy punkt, jak na "gdańskie lwy" przystało! Serdecznie zachęcamy do spędzenia tego niedzielnego popołudnia z siatkarskimi emocjami i mnóstwem atrakcji!


Relacja LIVE
1:3
TREFL
Gdańsk
Aluron
CMC
Warta
Zawiercie

19 lutego 2023, godz. 14:45  zobacz relację LIVE!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    2-49 zł
Ceny biletów Trefla Gdańsk w sezonie 2022/23.

bilet Trefl Gdańsk

Kupna biletów na meczeTrefla Gdańsk w sezonie 2022/23 można dokonywać za pośrednictwem serwisu WWW.TREFL.TICKETSOFT.PL.

Wejściówki trafiają do sprzedaży wkrótce po ustaleniu dokładnego terminu meczu, najczęściej na kilkanaście dni przed spotkaniem, w tym samym czasie w internecie. Dokładny harmonogram sprzedaży wejściówek prezentowany będzie na klubowej stronie internetowej po uzgodnieniu terminów rozegrania poszczególnych meczów.

Specjalna strefa dla rodzin – kibicując w sektorze nr 117, zlokalizowanym blisko kącika zabaw Trefla, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 2 zł. Z takiej samej stawki – 2 zł za bilet – mogą korzystać grupy szkolne (zgłoszenia grup szkolnych przyjmuje Wiktor Jaroni – w.jaroni@sport.trefl.com, tel. 695 080 027. 1 opiekun na 14 uczniów ma wstęp darmowy).

W sprawie biletów wszelkich informacji proszę kontaktować się pod numerem telefonu 606 672 482 w godzinach 10:00-17:00.

W trakcie trwania sprzedaży i przedsprzedaży biletów na dane spotkania w KASACH możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem + 58 76 72 225 (tylko w godzinach otwarcia kas!).