stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Siatkówka mężczyzn: TREFL Gdańsk - Bogdanka LUK Lublin

W poniedziałek, 22 kwietnia, o 20:30, "gdańskie lwy" powalczą o 5. miejsce z Bogdanka LUK Lublin. Ekipy z województwa lubelskiego bronią m.in. rozgrywający Marcin Komenda, środkowy Jan Nowakowski, czy znany gdańskiej publiczności Damian Schulz. Spotkanie to jest niesamowicie ważne, bowiem drużyna, która po sezonie uplasuje się na 5. pozycji w tabeli, w kolejnych rozgrywkach będzie miała prawo gry w europejskich pucharach.

cze 1

sobota, g. 21:00

Wstęp wolny
lip 20-21

sobota - niedziela

Gdańsk, Sopot,
Zapraszamy do przeżywania emocji na żywo z trybun ERGO ARENY i wspierania "gdańskich lwów"!
Bilety dostępne są na www.gdanskielwy.pl.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    5-55 zł
Ceny biletów Trefla Gdańsk na mecze play-off w sezonie 2023/24.

bilet Trefl Gdańsk

Kupna biletów na mecze Trefla Gdańsk w sezonie 2023/24 można dokonywać za pośrednictwem serwisu WWW.GDANSKIELWY.PL

Wejściówki trafiają do sprzedaży wkrótce po ustaleniu dokładnego terminu meczu, najczęściej na kilkanaście dni przed spotkaniem, w tym samym czasie w Internecie. Dokładny harmonogram sprzedaży wejściówek prezentowany będzie na klubowej stronie internetowej po uzgodnieniu terminów rozegrania poszczególnych meczów.

Specjalna strefa dla rodzin – kibicując w sektorze nr 117, zlokalizowanym blisko kącika zabaw Trefla, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 2 zł. Z takiej samej stawki – 2 zł za bilet – mogą korzystać grupy szkolne (zgłoszenia grup szkolnych przyjmuje Aleksandra Wypych e-mail: kids@sport.trefl.com, tel: +48 661 838 585; 1 opiekun na 14 uczniów ma wstęp darmowy).

W sprawie biletów wszelkich informacji proszę kontaktować się pod numerem telefonu 606 672 482 w godzinach 10:00-17:00.

W trakcie trwania sprzedaży i przedsprzedaży biletów na dane spotkania w KASACH możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem + 58 76 72 225 (tylko w godzinach otwarcia kas!).