Siatkówka mężczyzn: TREFL Gdańsk - GKS Katowice Hala Ergo Arena Gdańsk, Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Siatkówka mężczyzn: TREFL Gdańsk - GKS Katowice

Początek grudnia oznacza w ERGO ARENIE sportowe emocje! W poniedziałek 5 grudnia o godz. 17:30 "gdańskie lwy" podejmą GKS Katowice, a wydarzeniu temu będzie towarzyszyć mikołajkowa atmosfera! Sportowo spotkanie także zapowiada się ciekawie - w ekipie GKS-u gra m.in. jeden z najbardziej doświadczonych atakujących PlusLigi Jakub Jarosz, za przyjęcie odpowiada Tomas Rousseaux, a na środku siatki oglądamy Piotra Haina, czy Marcina Kanię. "Gdańskie lwy" trenera Juricicia zrobią wszystko, by w tym meczu zdobyć pełną pulę i tuż przed Mikołajkami sprawić dużo radości swoim Kibicom! Zapraszamy do dopingowania Trefla z trybun hali!


Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    2-49 zł
Ceny biletów Trefla Gdańsk w sezonie 2022/23.

bilet Trefl Gdańsk

Kupna biletów na meczeTrefla Gdańsk w sezonie 2022/23 można dokonywać za pośrednictwem serwisu WWW.TREFL.TICKETSOFT.PL.

Wejściówki trafiają do sprzedaży wkrótce po ustaleniu dokładnego terminu meczu, najczęściej na kilkanaście dni przed spotkaniem, w tym samym czasie w internecie. Dokładny harmonogram sprzedaży wejściówek prezentowany będzie na klubowej stronie internetowej po uzgodnieniu terminów rozegrania poszczególnych meczów.

Specjalna strefa dla rodzin – kibicując w sektorze nr 117, zlokalizowanym blisko kącika zabaw Trefla, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 2 zł. Z takiej samej stawki – 2 zł za bilet – mogą korzystać grupy szkolne (zgłoszenia grup szkolnych przyjmuje Wiktor Jaroni – w.jaroni@sport.trefl.com, tel. 695 080 027. 1 opiekun na 14 uczniów ma wstęp darmowy).

W sprawie biletów wszelkich informacji proszę kontaktować się pod numerem telefonu 606 672 482 w godzinach 10:00-17:00.

W trakcie trwania sprzedaży i przedsprzedaży biletów na dane spotkania w KASACH możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem + 58 76 72 225 (tylko w godzinach otwarcia kas!).