Siatkówka mężczyzn: TREFL Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn Hala Ergo Arena Gdańsk, Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Siatkówka mężczyzn: TREFL Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn

W piątek 24 lutego o godz. 17:30 Trefl Gdańsk podejmie w ERGO ARENIE najbliższego odległościowo rywala - Indykpol AZS Olsztyn! Starcie z obecną drużyną Bartłomieja Lipińskiego będzie także pierwszym z trzech ostatnich domowych meczów gdańszczan w rundzie zasadniczej! Zapowiadają się wielkie emocje, bowiem obie ekipy chcą zameldować się w fazie play-off rozgrywek, a tak jak i w poprzednich sezonach, tak i w tym roku liga jest niezwykle wyrównana. W pierwszym meczu ekip w tym sezonie - w listopadzie 2022 r. - górą był Trefl, wygrywając bez straty seta, ale w ostatnich tygodniach zespół trenera Webera pokonał nie tylko PGE Skrę i Grupę Azoty ZAKSĘ, ale także Jastrzębski Węgiel i Aluron CMC Wartę!

Zapowiadają się wielkie emocje! Serdecznie zachęcamy do wyboru miejsca na trybunach, bilety czekają w cenach od 10 do 39 zł.

Bezpłatne bilety z Kartą Mieszkańca są przygotowane w sektorze 106.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    2-49 zł
Ceny biletów Trefla Gdańsk w sezonie 2022/23.

bilet Trefl Gdańsk

Kupna biletów na meczeTrefla Gdańsk w sezonie 2022/23 można dokonywać za pośrednictwem serwisu WWW.TREFL.TICKETSOFT.PL.

Wejściówki trafiają do sprzedaży wkrótce po ustaleniu dokładnego terminu meczu, najczęściej na kilkanaście dni przed spotkaniem, w tym samym czasie w internecie. Dokładny harmonogram sprzedaży wejściówek prezentowany będzie na klubowej stronie internetowej po uzgodnieniu terminów rozegrania poszczególnych meczów.

Specjalna strefa dla rodzin – kibicując w sektorze nr 117, zlokalizowanym blisko kącika zabaw Trefla, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 2 zł. Z takiej samej stawki – 2 zł za bilet – mogą korzystać grupy szkolne (zgłoszenia grup szkolnych przyjmuje Wiktor Jaroni – w.jaroni@sport.trefl.com, tel. 695 080 027. 1 opiekun na 14 uczniów ma wstęp darmowy).

W sprawie biletów wszelkich informacji proszę kontaktować się pod numerem telefonu 606 672 482 w godzinach 10:00-17:00.

W trakcie trwania sprzedaży i przedsprzedaży biletów na dane spotkania w KASACH możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem + 58 76 72 225 (tylko w godzinach otwarcia kas!).