Siatkówka mężczyzn: TREFL Gdańsk - LUK Lublin Hala Ergo Arena Gdańsk, Sopot Sprawdź!
stat
PATRONAT

Siatkówka mężczyzn: TREFL Gdańsk - LUK Lublin

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

W niedzielę 12 grudnia o godz. 20:30 siatkarze Trefla Gdańsk podejmą przed własną publicznością beniaminka PlusLigi, zespół LUK Lublin! Choć lublinianie debiutują w PlusLidze, w szeregach tej drużyny oglądamy kilka znajomych twarzy. Na ataku grają tam bowiem byli gracze Trefla Bartosz Filipiak i Szymon Romać. Ponadto barw ekipy z województwa lubelskiego bronią m.in. przyjmujący Wojciech Włodarczyk, środkowy Jan Nowakowski, czy libero Dustin Watten.

Relacja z imprezy

Zapowiada się interesujące, siatkarskie widowisko, któremu obok boiska towarzyszyć będzie grudniowa atmosfera! Zapraszamy do przeżywania emocji na żywo i wspierania "gdańskich lwów" trenera Michała Winiarskiego!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    2-45 zł
Ceny biletów Trefla Gdańsk w sezonie 2021/22.

bilet Trefl Gdańsk

Kupna biletów na meczeTrefla Gdańsk w sezonie 2021/22 można dokonywać za pośrednictwem serwisu WWW.TREFL.TICKETSOFT.PL.

Wejściówki trafiają do sprzedaży wkrótce po ustaleniu dokładnego terminu meczu, najczęściej na kilkanaście dni przed spotkaniem, w tym samym czasie w internecie. Dokładny harmonogram sprzedaży wejściówek prezentowany będzie na klubowej stronie internetowej po uzgodnieniu terminów rozegrania poszczególnych meczów.

W sprawie biletów wszelkich informacji proszę kontaktować się pod numerem telefonu 606 672 482 w godzinach 10:00-17:00.

W trakcie trwania sprzedaży i przedsprzedaży biletów na dane spotkania w KASACH możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem + 58 76 72 225 (tylko w godzinach otwarcia kas!).