Siatkówka mężczyzn: TREFL Gdańsk - Stal Nysa Hala Ergo Arena Gdańsk, Sopot Sprawdź!
stat
PATRONAT

Siatkówka mężczyzn: TREFL Gdańsk - Stal Nysa Opinie (6)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

W ostatnią sobotę miesiąca - 30 października o godz. 17:30 - Trefl Gdańsk zmierzy się w ERGO ARENIE z drużyną ze Śląskiego Rzymu, czyli Stalą Nysa. Zespół "gdańskich lwów" prowadzony przez trenera Michała Winiarskiego będzie walczył o kolejne zwycięstwo na swoim terenie, a pomoże mu w tym wsparcie najlepszych kibiców! Serdecznie zachęcamy do przeżywania siatkarskich emocji na żywo!

Na boisku zameldują się m.in. mistrzowie świata z 2014 r. Mariusz Wlazły i Mateusz Mika oraz mistrz Polski Lukas Kampa, a obok parkietu jak zawsze czekać będą atrakcje dla młodych kibiców - kącik zabaw Trefla, dmuchaniec, czy boisko do minisiatkówki. W tym wydarzeniu warto uczestniczyć!

Specjalnie na ten mecz klub przygotował niespodziankę dla posiadaczy Gdańskiej Karty Mieszkańca i podwoił pulę darmowych biletów. W systemie www.gdanskielwy.pl czeka 200 miejsc do wybrania w sektorach 105 (na prostej) oraz 106 ERGO ARENY.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    2-45 zł
Ceny biletów Trefla Gdańsk w sezonie 2021/22.

bilet Trefl Gdańsk

Kupna biletów na meczeTrefla Gdańsk w sezonie 2021/22 można dokonywać za pośrednictwem serwisu WWW.TREFL.TICKETSOFT.PL.

Wejściówki trafiają do sprzedaży wkrótce po ustaleniu dokładnego terminu meczu, najczęściej na kilkanaście dni przed spotkaniem, w tym samym czasie w internecie. Dokładny harmonogram sprzedaży wejściówek prezentowany będzie na klubowej stronie internetowej po uzgodnieniu terminów rozegrania poszczególnych meczów.

W sprawie biletów wszelkich informacji proszę kontaktować się pod numerem telefonu 606 672 482 w godzinach 10:00-17:00.

W trakcie trwania sprzedaży i przedsprzedaży biletów na dane spotkania w KASACH możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem + 58 76 72 225 (tylko w godzinach otwarcia kas!).