stat
Impreza już się odbyła
wstęp gratis, obowiązuje selekcja.

Początków zespołu można doszukać się już w 2001. przez 4 lata zespół zagrał wiele koncertów na deskach trójmieskich klubów, a także na wielu imprezach plenerowych - Neptunalia, Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy, inne festiwale.
Niestety w 2005 roku zespół przechodzi kryzys. Z pierwotnego składu zostaje tylko klawiszowiec, który wraz z nowym perkusistą poszukują nowych muzyków.
Dopiero na początku roku 2007 poszukiwania zostały zakończone, i zaczęto pracę nad nowym materiałem, który dzisiaj można uslyszeć.
Muzykę Sinusa można określić mianem rocka progresywnego. Rocka który nie mieści się w żadnych szufladkach. Różnorodność kompozycyjna i rytmiczna sprawia, że każdy jeden utwór jest jedyny w swoim rodzaju.
Muzycy są bardzo ambitni i ciągle rozwijają swoje umiejętności. Do coraz lepszej gry motywują się sami nawzajem. Do tego tworzą zgraną paczkę przyjaciół i co rzadko spotykane potrafią razem gadać nie tylko o muzyce.
Sinus ciągle czeka na swoją szansę aby zaistnieć na większym forum. Na razie pozostaje na scenie niszowej, mało popularnej.

skład:
Olej - wokal
Jura - gitara
Al - perkusja
Róv - bass
Mapet - klawisze

alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.