Skandia Maraton Lang Team, Krokowa 2016 Krokowa Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Skandia Maraton Lang Team, Krokowa 2016

W sobotę 30 lipca w Krokowej odbędzie się kolejna edycja Skandia Maraton Lang Team. Maratony rowerowe przeznaczone są dla każdego: dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Każdy może wziąć udział w tej imprezie na wybranej przez siebie trasie. Dla rodzin z dziećmi przewidziano natomiast "Rodzinną Paradę".

Zobacz relację z zeszłorocznej edycji w Krokowej

Skandia Maraton Lang Team to cykl maratonów rowerowych przeznaczonych dla każdego. Dzieci, młodzież, dorośli czy osoby starsze, każdy może wziąć udział w tej imprezie, gdyż w każdym mieście zostaną przygotowane cztery dystanse - Rodzinna Parada, Mini, Medio i Grand Fondo. W takich zmaganiach może wziąć udział cała rodzina. Dodatkowym smaczkiem jest Puchar Polski w maratonie MTB, rozgrywany w każdej z miejscowości poza Warszawą, w którym ścigają się zawodowcy.

Trasa w Krokowej

trasa przebiega malowniczymi terenami leśnymi wokół Góry Zamkowej na tej samej rundzie powtarzanej 1,2 i 3 krotnie. Kolarze poruszają się głównie ścieżkami i drogami leśnymi. Trasa jest zróżnicowana technicznie - początek i końcówka płaskie i asfaltowe, środek trasy trudny technicznie z licznymi niedługimi pojazdami i zjazdami. Trudność mogą sprawić miejscami piaszczyste drogi, a w czasie opadów na fragmentach trasy może wystąpić błoto.Start: o godz. 11.00,
Miasteczko zawodów: Krokowa, ul. Zamkowa przy zamku w Krokowej..

Chcesz wystartować? Wypełnij formularz rejestracyjny

REGULAMIN IMPREZY

Organizator:

Lang Team Sp. z o.o.,
Biuro Organizacji Imprez Sportowych
ul. Pachnąca 81, 02-792 Warszawa
e-mail: kontakt@langteam.com.pl
WWW: Skandia Maraton MTB

Informacja o biletach

Opłaty startowe:

W Skandia Maraton Lang Team 2016 na dystansach: Grand Fondo Open, Grand Fondo, Medio, Mini, Rodzinnej Paradzie we wszystkich kategoriach wiekowych obowiązywać będą następujące opłaty za udział w jednej edycji maratonu:

60 zł - Grand Fondo MTB Open - do środy (godz. 23:59) przed daną edycją (Internet, bank) lub w dzień poprzedzający start (Biuro Zawodów)

60 zł - Grand Fondo - do środy (godz. 23:59) przed daną edycją (Internet, bank)
lub w dzień poprzedzający start (Biuro Zawodów)

60 zł - Medio - do środy (godz. 23:59) przed daną edycją (Internet, bank)
lub w dzień poprzedzający start (Biuro Zawodów)

60 zł - Mini

10 zł - Rodzinna Parada

70 zł - Grand Fondo Open, Grand Fondo, Medio - opłata w dniu startu, dokonywana wyłącznie w formie gotówki w Biurze Zawodów.

50 % zniżka dla dzieci i młodzieży od 13 do 16 roku życia (rok ur. 1998-2001)
na dystansach Mini i Medio.

Czytaj także