Skate piknik 100cznia Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Zapraszamy po raz drugi na Skate Piknik czyli na wydarzenie dla wszystkich, którym niestraszna nasza mini rampa i delikatne upadki z wysokości metr dwadzieścia pięć, oraz wszystkich chętnych do dopingowania tych pierwszych.

Podnosimy poprzeczkę, do zgarnięcia przewidziane nagrody za najlepszy trik na naszej rampie w dwóch kategoriach - poniżej 16 lat i powyżej 16 lat:
2 x 200pln, 2 x 100 pln do tego napoje, szamka, zgrzewka Red Bulla, i inne fanty.

Ścieżkę dźwiękową do naszego mini jamu zapewni VaZee Dj, wielokrotny world champion chyba każdej turntablistycznej federacji świata i ogólnie super gość.

Po ogłoszeniu wyników przerwa na świętowanie, a o 20.30 pokaz zdjęć i spotkanie z Adamem Szostakiem Czy skateboarding może zmienić świat? - człowiekiem, który na deskorolce objechał cała Azję, uczył skateboardingu w Palestynie, Nepalu i na Kaukazie i organizuje regularne przerzuty sprzętu dla skejtów z biedniejszych części świata.

Do zobaczenia!

Informacja o biletach

Chętnych do pojawienia się na zawodach prosimy o zapisy na maila: info@100cznia.pl, potrzebne będzie Wasze imię, nazwisko, i informacja o grupie wiekowej.