Śladami Świętego Mikołaja - warsztaty rodzinne w EduParku EduPark Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Śladami Świętego Mikołaja - warsztaty rodzinne w EduParku

Wykonując eksperymenty chemiczno-fizyczne wyruszymy w ślad za świętym Mikołajem. Dowiemy się jak ktoś, jego słusznej postury, może przecisnąć się przez wąski komin i w jaki sposób latają sanie. Sprawimy, że każdemu uczestnikowi na chwilę wyrośnie broda a na koniec dla wszystkich przewidziana jest choinkowo - bombkowa, artystyczna przygoda. Oferta dostępna jest również dla grup zorganizowanych, przedszkolnych i szkolnych.

31.12.2015 r. (CZWARTEK) godz. 10.00
Warsztaty odbywają się również: 5, 19, 23, 28, 29 oraz 30.12.2015 r. Szczegóły na naszej strony internetowej www.edupark.gpnt.pl

Zajęcia dostosowane są do wieku odbiorców (przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat). W warsztatach wraz z dzieckiem musi brać udział co najmniej jedna osoba dorosła.

Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 58 739-61-47 lub email: biuro@edupark.gpnt.pl

Koszt 60 min. warsztatów to 12 zł od dziecka i 5 zł od opiekuna (w cenę wliczony jest wstęp na wystawę interaktywną EduParku).

Zniżka dla osób legitymujących się Kartą Dużej Rodziny - warsztaty 9 zł od dziecka, opiekunowie bezpłatnie (wejście na wystawę interaktywną dodatkowo płatne 5zł od całej rodziny).

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w wybrane soboty w miesiącu, zapraszamy na warsztaty rodzinne. Zaprezentujemy tematy z w naszej nowej, wzbogaconej o więcej eksperymentów, bogatej oferty edukacyjnej na rok szkolny 2015/2016 dla grup zorganizowanych, tym razem w wydaniu dla osób indywidualnych.

Jednocześnie zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej www.edupark.gpnt.pl i śledzenia najświeższych informacji na naszym profilu na Facebooku, bo oferta EduParku wciąż się rozrasta.

Czytaj także