Slipknot + Jinjer Hala Ergo Arena Gdańsk sopot Sprawdź!
stat

Slipknot + Jinjer Opinie (10)

  • poniedziałek, 3 sierpnia
  • 169-299
    Kup bilet
    Informacje o biletach  »

3 sierpnia amerykańska grupa Slipknot ponownie wystąpi w naszym kraju! Gościem specjalnym zespołu będzie ukraiński Jinjer.

Slipknot przyjedzie do Polski w ramach dalszej promocji świetnego albumu "We Are Not Your Kind". Wydawnictwo ukazało się 9 sierpnia 2019 roku za pośrednictwem wytwórni Roadrunner Records.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Po rewelacyjnym koncercie podczas ubiegłorocznej edycji Mystic Festival w Krakowie oraz popisowym halowym występie w Łodzi, grupa przyjedzie latem do Trójmiasta, by zaprezentować się w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE!

Gościem specjalnym Slipknot będzie ukraińska formacja Jinjer Młody zespół, którego kariera nabrała w ostatnich latach niesamowitego rozpędu, wydał swój najnowszy album "Macro" w listopadzie 2019 roku (Napalm Records).

Slipknot wraz z Jinjer wystąpią już 3 sierpnia 2020 roku w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu.

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

SLIPKNOT (USA)

Powiedzieć, że pojawienie się Slipknot u schyłku lat 90. było dla metalowej sceny powiewem świeżego powietrza to jak przy tsunami powiedzieć, że przyjemnie buja. Slipknot byli uderzeniem huraganu. Nową jakością i zarazem kulminacją tego, co najlepsze w muzyce ekstremalnej całej dekady: deathmetalowy ciężar i żar black metalu pod jednym dachem z intensywnością hardcore'a i przyziemnością rapu? Przed wydaniem "Slipknot" nie wiedzieliśmy, że to możliwe. Po "Iowa" i "Vol. 3: (The Subliminal Verses)" już nie umieliśmy bez tego żyć. Równie ważny był obłąkany wizerunek: dziewięciu osobników w kombinezonach i groteskowych maskach. Nie wiadomo, czy uciekli z więzienia o zaostrzonym rygorze, czy z twojego koszmaru...

Nie obyło się bez problemów, zmian składu i kryzysu, który prawie zakończył działalność zespołu, ale wiadomo, co nas nie zabija... Dlatego album "We Are Not Your Kind", wydany w ubiegłym roku, to jeden z najlepszych materiałów bandy z Des Moines, a forma koncertowa zespołu lokuje ich na aktualnym szczycie muzyki ekstremalnej.

▪️ https://www.slipknot1.com/
▪️ https://www.facebook.com/slipknot/
▪️ https://www.youtube.com/watch?v=V3ADK6gsDGg

JINJER (Ukraina)

Żywy dowód na to, że nawet jeśli coś jest niemożliwe to i tak się uda - wystarczy talent, determinacja i ciężka praca. Kwartet, który ruszał w świat 10 lat temu z ukraińskiego Doniecka, w dodatku z kobietą na froncie, nie miał łatwego startu. Ale ich unikalna wizja metalu, który jest brutalny, progresywny i chwytliwy zarazem oraz głos i charyzma Tatiany Shmailyuk rozbiły wszystkie przeszkody. Trzecia płyta, wydana w 2019 roku "Macro", katapultowała grupę na największe sceny najlepszych festiwali, a takiej okazji Jinjer nie marnuje: to koncertowa petarda, więc lepiej się ruszać, żeby nie wybuchła wam pod nogami.

▪️ http://jinjer-metal.com/
▪️ https://www.facebook.com/JinjerOfficial/
▪️ https://www.youtube.com/watch?v=c-vhrv-1Ctg

Bilety: Więcej informacji już wkrótce!
Organizator: Mystic Coalition

Informacje o cenach biletów zostaną udostępnione już 18 lutego (10:00) wraz ze startem ekskluzywnej przedsprzedaży biletów w ramach specjalnej oferty dla użytkowników Allegro Smart!

Bilety będą dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (bilety kolekcjonerskie na płytę)
https://ebilet.pl (bilety na sektory oraz na płytę)
Regularna przedsprzedaż biletów rozpocznie się 20 lutego o godzinie 10:00.

Zapraszają:
Knock Out Productions
▪️ http://www.knockoutprod.net
▪️ https://www.facebook.com/productions.knock.out
▪️ https://www.instagram.com/knockoutprod

Mystic Production
▪️ https://www.mystic.pl
▪️ https://www.facebook.com/mysticproduction
▪️ https://www.instagram.com/mysticproduction

B90
▪️ https://www.b90.pl
▪️ https://www.facebook.com/B90klub
▪️ https://www.instagram.com/klub_b90

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    169-299 zł
Miejsca siedzące, Kategoria cenowa A - 299 pln
Miejsca siedzące, Kategoria cenowa B - 249 pln
Miejsca siedzące, Kategoria cenowa C- 169 pln
Kup bilet
lis 20

piątek, g. 19:00 - 22:00

Gdańsk Sopot,