stat
Impreza już się odbyła

Smaki Muzyki / Paweł Wójcik & Tomasz Sarniak

W ramach projektu Smaki muzyki, w Scenie Muzycznej GAK wystąpi nietuzinkowy duet utalentowanych muzyków w składzie: Paweł Wójcik i Tomasz Sarniak . Koncert będzie doskonałą okazją do usłyszenia bardzo lirycznej, pełnej refleksji a jednocześnie zabawnej, muzyki. Wstęp na wydarzenie jest biletowany koszt pojedynczej wejściówki to 60 zł.

gru 16

sobota, g. 19:00

Gdańsk,

w każdy wtorek (do 26.12), g. 19:00

Gdynia,
23 września o godzinie 18:00 w ramach projektu Smaki muzyki w Scenie Muzycznej GAK wystąpią Paweł Wójcik i Tomasz Sarniak. Paweł Wójcik tworzy piosenki od 2011 roku. Jak sam się nazywa, jest wrażliwym twardzielem z gitarą. Śpiewa autorskie utwory pełne refleksji i niebanalnego humoru. Pisze o sprawach, które wszystkich nas dotyczą, ale nie zawsze potrafimy o nich mówić. Występuje w towarzystwie pianisty-akompaniatora i przyjaciela Tomasza Sarniaka, który w klimatyczny sposób potęguje emocje i wydobywa z jego piosenek ledwie uchwytne nastroje. Nagrali wspólnie kilka płyt oraz koncertowali m. in. w warszawskim studio im. Agnieszki Osieckiej w radiowej,, Trójce, Piwnicy pod Baranami, Piwnicy pod Harendą, Teatrze Muzycznym w Łodzi oraz warszawskiej Stodole. Ich koncert w Scenie Muzycznej GAK będzie dziesiątym koncertem w ramach projektu Smaki muzyki.

koncerty w Trójmieście


Smaki Muzyki to projekt trwający w Scenie Muzycznej GAK od 2017 roku. Ma na celu popularyzowanie wśród mieszkańców Gdańska nowych gatunków muzycznych lub zespołów, które pod jakimś względem wyróżniają się swoją muzyką. W ramach projektu w Scenie Muzycznej GAK wystąpili m.in. Łukasz Juźko Quarter (2017), Rogalska Trio (2017), JJL TRIO Blues Band (2017), Vanesa Harbek (2022) i Gary Moore Tribute Band feat. Jack Moore (2022). W samym 2023 roku projekt przeżywa prawdziwy renesans w jego ramach odbyły się już koncerty zespołów Daryl Stodes Band z USA, Ilona Damięcka & Mateusz Smoczyński Duo, Chrust oraz Zevk.