Smakuj Trójmiasto Summer Edition Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Smakuj Trójmiasto Summer Edition Opinie (3)

Rozpoczęcie sezonu wakacyjnego nad morzem zasługuje na wyjątkową oprawę, dlatego przygotowaliśmy dla Was Smakuj Trójmiasto Summer Edition. Mnóstwo kolorowych, soczystych, sezonowych dań i napojów, które sprawią, że lato rozpocznie się dużo wcześniej niż sugeruje kalendarz. To obowiązkowa pozycja w kalendarzu fanów lodów, smoothies, gofrów, lekkich sałatek oraz dań z grilla. 40 wystawców zatroszczy się o to, by było różnorodnie i każdy znalazł coś dla siebie.

Podczas Summer Edition zapewnimy nie tylko pyszne jedzenie, ale również doskonałą muzykę. We współpracy z nowo otwartym klubem i restauracją Noce i Dnie, zaserwujemy Wam porcję wpadającej w ucho muzyki. Zagrają dla Was Dj Define, Matthew Colss oraz gwiazda wieczoru MaJLo! Na scenie w Starym Maneżu będą też gościć tancerze ze szkoły tańca Dance Avenue oraz występ formacji prowadzonej przez Macieja Shave Małdocha znanego między innymi z programu Mam Talent.

Na scenie w Starym Maneżu odbędzie się także pokaz gotowania na żywo prowadzony przez naszego gościa specjalnego - Inę Rybarczyk, autorkę bloga True Taste Hunters oraz książki "Łowcy Smaków". Jeżeli macie w swojej biblioteczce książkę Iny, zabierzcie ją ze sobą, autorka na pewno podzieli się swoim autografem. A jeśli nie, to podczas festiwalu będziecie mogli ją wygrać lub kupić. Otwarte warsztaty kulinarne przygotują także animatorzy z Aïoli Kids oraz reprezentanci pomorskiego oddziału Banku Żywności.

Dla naszych gości przygotowaliśmy także inne atrakcje. Podróżujący na dwóch kółkach będą mogli odwiedzić darmowy serwis rowerowy przygotowany przez specjalistów z firmy szprychy.com. Jeśli macie ochotę przybyć do nas z czworonogiem - zapraszamy! Dzięki naszemu partnerowi, szkole dla psiaków Hau Ward będziecie mogli uczestniczyć w zajęciach teoretycznych i praktycznych z behawiorystą, który nauczy Was jak komunikować się ze swoim pupilem. Zachęcamy do przybycia w wygodnych ubraniach, aby móc w pełni korzystać z wszystkiego, co będzie działo się na trawie między Starym Maneżem a Sztuką Wyboru. Do wyboru m.in.: podstawy Parkoura pod okiem trenerów z klubu Movement oraz joga na świeżym powietrzu. Pod gołym niebem odbędą się także warsztaty i konkurs Frisbee oraz spacer w poszukiwaniu jadalnych roślin razem z założycielem Skrzynki z Kaszub - Łukaszem Schulzem, który zbieractwa uczył się w kopenhaskiej Nomie. Razem z ApDeco będzie można podjąć się wykonania olśniewającego wianka ze świeżych kwiatów.

Zaproś rodzinę i przyjaciół! Widzimy się w Starym Maneżu na terenie gdańskiego Garnizonu już 11 czerwca. Zaczynamy o 11:00. Kończymy nie wcześniej niż o 19:00. Będzie się działo!

KIEDY?
11 czerwca 2017
11:00 - 19:00

GDZIE?
Stary Maneż
Gdański Garnizon Kultury
ul. Słowackiego 23

WSTĘP
Kosz zakupu biletu wstępu to 10 zł*. Dzieci i młodzież do lat 17 zapraszamy bezpłatnie.
* płatność tylko gotówką

Jeśli chcesz dołączyć do wystawców Smakuj Trójmiasto Summer Edition lub masz pytania, skontaktuj się z nami:
www.foodbrand.pl/smakuj-trojmiasto | hello@smakujtrojmiasto.pl | +48 505 461 977

Patroni medialni: trójmiasto.pl, Radio Eska, Radio Gdańsk, Food Service, KUKBUK, Kuchnia +, Poradnik Restauratora, anywhere.pl, Pitu Pitu, Dolce Vita, papaja.pl

Honorowy patronat prezydenta miasta Gdańsk.

Organizatorem wydarzenia jest agencja marketingu kulinarnego Food Brand.
Partnerami głównymi Summer Edition są: Klub i restauracja Noce i Dnie znajdująca się na terenie gdańskiego Garnizonu oraz Aïoli inspired by Gdańsk

Czytaj także