Smycz - niech łączy, a nie dzieli Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Smycz - niech łączy, a nie dzieli

Serdecznie zapraszamy na warsztaty "Smycz - niech łączy a nie dzieli" prowadzone przez Sylwię Najsztub - osobę z ogromnym doświadczeniem w pracy z psami agresywnymi i trudnymi, pracującą metodami opierającymi się na naturalnych zachowaniach psów. Sylwia Najsztub jest inicjatorką i prelegentką warsztatów oraz seminariów dla właścicieli psów, Prezesem Zarządu Fundacji "Duch Leona".

Warsztaty przeznaczone są dla osób, których psy zmagają się z problem ciągnięcia i szarpania oraz agresji do spotykanych na spacerach ludzi i zwierząt.

Ustalimy jakie jest podłoże tych zachowań i popracujemy nad ich zmianą. Uczestnicy dowiedzą się również jak korzystać ze smyczy i linki, żeby było to przyjemne zarówno dla psa jak i opiekuna.

Warsztaty będą opierały się na komunikacji i wzajemnym zrozumieniu, a nie na smaczkach i patrzeniu w oczy.

Zajęcia będą odbywać się w dwóch sesjach: porannej i poobiedniej. Zgłoszone psy będą brały udział tylko w jednej sesji dziennie.
Pierwszego dnia będziemy pracowali w miejscu odosobnionym, a drugiego dnia w parku.

Do uczestnictwa zapraszamy zarówno opiekunów ze swoimi psami jak i obserwatorów.

Po przesłaniu zgłoszenia z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu kontaktowego, zostanie wysłane potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz nr konta do wpłaty wraz z terminem na jego dokonanie.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    400-600 zł
Ilość miejsc ograniczona.

CENA:
Opiekun z psem - 600 zł.
Obserwator - 400 zł.

W cenę wliczone są obiady.

ZGŁOSZENIA proszę wysyłać na adres: cozapies@gmail.com