Snake Thursday / Black Thunder/ Captain Ape Drizzly Grizzly Gdańsk Sprawdź!
stat

Snake Thursday / Black Thunder/ Captain Ape Opinie (2)

Jest 2177 rok. Świat to niekończąca się pustynia, która codziennie ulega coraz większemu spaleniu przez rozgrzane do granic możliwości słońce. Wystawienie ciemnej, suchej i popękanej skóry na działanie promieni słonecznych, połączone z prawie natychmiastowym odwodnieniem, może zakończyć się rychłą śmiercią. Dlatego ludzie przenieśli się do tajnych, przeludnionych bunkrów, a woda stała się produktem rarytasowym i paruje szybciej, niż znika pot z czoła.

paź 1

piątek, g. 20:00

Gdańsk,
paź 21

czwartek, g. 20:00

Gdańsk,
Niewielu śmiałków opuszcza podziemia za dnia jedynie ci, którzy zdołali przechwycić i opanować pojedyncze ujęcia płynów zdatnych do spożycia. To oni codziennie kąpią się w lodowatej wodzie i zlecają oddzielanie każdego cienia na powierzchni wżerającym się w skórę ogrodzeniem. A nocą na spękaną ziemię wypełzają najplugawsze istoty, jakie widziało ludzkie oko.

koncerty w Trójmieście


W tym bezlitosnym świecie trzy podziemne gangi zapragnęły czegoś więcej niż wegetacji.

SNAKE THURSDAY

Snake Thursday zamarzyli o podboju zimnego kosmosu, w którym zawsze gra muzyka. Jest ich trzech, a w każdym z nich te same inspiracje: stoner rock oraz heavy metal. To połączenie może i nie wybucha w spektakularny sposób, ale czuć lekki swąd i kurz. A Poznaniacy serwują tę mieszankę dodatkowo w psychodelicznej oprawie. To co, lecimy na podbój Drogi Mlecznej?

https://www.facebook.com/SnakeThursday/
https://snakethursday.bandcamp.com/

THE BLACK THUNDER


Tych panów czerń pochłonęła w całości. Nic dziwnego to ten kolor symbolizuje noc, porę, kiedy wyłaniają się z bunkrów. Heavymetalowo-rockandrollowy gang z Bytowa ma swoją supermoc, którą pokonuje stające na drodze przeszkody: solówki gitarowe. To one pozwalają im podbijać kolejne tereny i rozszerzać swoje strefy wpływów. The Black Thunder bez wątpienia trząść będzie światem nocy!

https://www.facebook.com/theblackthunderpl/
https://theblackthunder.bandcamp.com/

CAPTAIN APE

Kapitan Małpa to heavy/rockowy duet, który brzmi jak co najmniej kwartet, a do tego noszą brodę i wąsy. To akt niezwykłej odwagi w tym spoconym od słońca świecie! Ale Dżony i Szuster wcale nie chcą umierać młodo. Przed śmiercią pragną bujnego zarostu, zasadzenia lasów tropikalnych i większej liczby polubień na Facebooku. Ludzie, dajcie im lajka!

https://www.facebook.com/captainape/
https://cpt-ape.bandcamp.com/

* Bilety (20/30 zł) -> http://bit.ly/SnakeThursday