stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Sopocki Piknik Naukowy Ocean Zmian 2023

Sopocki Piknik Naukowy to bezpłatna impreza adresowana do osób w każdym wieku, zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy na temat środowiska morskiego oraz relacji między ludźmi i tym środowiskiem.

paź 21

sobota, g. 10:00 - 15:00

Gdańsk, ul. Legnicka 44
Tegoroczna impreza gromadzi kilkudziesięciu (!) naukowców, edukatorów i propagatorów nauki, a jej założeniem jest zapewnienie wszystkim gościom Pikniku dobrej zabawy przy nauce. Na Pikniku spotkacie specjalistów z różnych dziedzin. Każdy, kto kieruje się ciekawością oraz troską o stan świata w przyszłości, będzie mógł zarówno poszerzyć wiedzę, jak i przedyskutować własne pomysły.

Na placu przed Instytutem staną namioty, w których różne instytucje będą prezentowały swoją działalność naukową i nie tylko. Oprócz tego, w sali seminaryjnej Instytutu będą odbywały się prelekcje oraz projekcje filmów, a najmłodsi będą mogli wziąć udział w grach, konkursach i zajęciach warsztatowych.

Tegoroczny piknik odbędzie się w sobotę, 17 czerwca na terenie Instytutu Oceanologii PAN w Sopocie, przy ul. Powstańców Warszawy 55, w godzinach 10 16.