Sopot Beach Rugby 2022 Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sopot Beach Rugby 2022

30 lipca przy sopockim molo rozegrana zostanie X edycja Sopot Beach Rugby. Sopot Beach Rugby to jeden z największych turniejów tego typu na świecie. W ubiegłym roku wzięło w nim udział blisko 400 zawodniczek i zawodników z Polski oraz zagranicy.

w każdy czwartek (do 08.12), g. 18:00

Gdynia,
gru 10

sobota, g. 12:00 - 17:00

Gdańsk,
Rugby 5 uchodzi za najszybszą i jedną z najbardziej widowiskowych gier zespołowych na plaży. Nieprzerwanie od 2013 r. turnieje w tej dyscyplinie organizuje w Sopocie Jarosław Hodura. Kolejne edycje są połączone z mającym już 30-letnią tradycją Memoriałem Edwarda Hodury.

Turniej rozpocznie się o godzinie 10. Do godziny 13 planowane są rozgrywki kobiet i amatorów. Natomiast o godzinie 14 ruszy rywalizacja męskiego turnieju.
Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 19.00.

Rozgrywki prowadzone będą na dwóch boiskach, które usytuowane będą na plaży przy molo w Sopocie, wejście nr 23. Po sąsiedzku rywalizować zatem będą drużyny złożone z utytułowanych rugbistów i rugbistek, znanych z ligowych boisk i kadr narodowych, drużyny zagraniczne, zespoły amatorskie, w których wystąpią sympatycy tej dyscypliny.
Na wszystkich uczestników turnieju czekają, bez względu na osiągnięte wyniki, pamiątkowe medale SBR 2022

Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.

Impreza w przeszłości była wybieraną najlepszą imprezą sportową roku w Sopocie, gwarantuje to najwyższy poziom organizacyjny i sportowy.

Turnieje
- Turniej Kobiet (limit: 8 drużyn)
- Turniej Mężczyzn (limit: 16 drużyn)
- Turniej Amatorski (limit: 8 drużyn)

Po osiągnięciu limitu nie ma możliwości dołączenia do turnieju. Zachęcamy do szybkiego zapewnienia sobie miejsca poprzez rejestracje drużyny.

Zapraszamy na naszą oficjalną stronę:
Zapisy: https://sopotbeachrugby.com/sopot-beach-rugby-2022/
Regulamin: https://sopotbeachrugby.com/regulamin/