Sopot Stand-up Festival 2019 Opera Leśna Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sopot Stand-up Festival 2019 Opinie (8)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Bądź świadkiem narodzin legendy: zapraszamy na pierwszy Sopot Stand-up Festival. W sobotę, 13 lipca 2019 r. w sławnej Operze Leśnej w Sopocie wystąpi specjalnie dla Was czołówka polskich komików.

cze 4

czwartek, g. 18:03

Gdynia,
lip 13

poniedziałek, g. 20:00

Gdynia,
Wstęp: godz. 19:00
Początek stand-upu: godz. 20:00

Wydarzenie poprowadzi charyzmatyczny duet Jacek Stramik / Darek Gadowski. Gwiazdą wieczoru będzie Łukasz Lotek Lodkowski. Na scenie pojawi się też fenomenalny Błażej Krajewski. Kolejnym komikiem na festiwalowej scenie będzie Michał Leja. Selekcję swoich najlepszych żartów zaprezentuje również Paweł Chałupka. O dużą dawkę świetnej rozrywki zadba niepowtarzalny Tomek Kołecki, o oprawę muzyczną i wizualną zaś zadba jeden z najlepszych polskich turntablistów, DJ Falcon1.

Łukasz Lotek Lodkowski - jeden z najbardziej energetycznych wykonawców polskiej sceny stand-upowej. Naturalnie śmieszny. Wszystkie cechy, które posiada - od głosu, przez mimikę, gestykulację aż po unikalne spostrzeżenia na tematy wszelkie - bezsprzecznie legitymizują go do rozbawiania najliczniejszych tłumów.

Błażej Krajewski - komik z Bydgoszczy. Crème de la crème polskiego stand-upu. Pasjonat dubbingu. Posiada umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Uwielbiany przez tłumy m.in. za Ivonę, Patola, Cejrowskiego i Lindę. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni. Błażej specjalnie dla Was zagra swój najnowszy materiał.

Michał Leja - stand-uper i improwizator, który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce i środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Nagrał on jako jeden z nielicznych polskich komików swój 40 minutowy stand-upowy special dla Netflixa. Gospodarz scen stand-upowych w Krakowie i Rzeszowie. Twórca programu internetowego "Michał Leja Show".

Paweł Chałupka - skrzydlata dusza i pięknie pokręcony umysł skrywany pod maską frustrata. Fenomenalny komik. Laureat licznych nagród stand-upowych. Jego komedia to opowieści ukazujące, jak ciekawy i zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża prawdę o ludzkich dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie nieprzerwanie od 2011 roku. Wcześniej pizzer.

Tomek Kołecki - cudowne dziecko polskiego stand-upu. Najpopularniejszy komik młodego pokolenia. Rocznik 97, na scenie od 2013 r. Zaprezentuje Wam swój najnowszy materiał.

DJ Falcon1, który kiedyś spacerując po ulicach Los Angeles przypadkiem udział w konkursie DJ'skim razem z kalifornijską czołówką znaną z MTV i niepostrzeżenie go wygrał. Na początek wieczoru możecie liczyć na niespodziankę od Falcona: DJ-VJ set oparty na selekcji najlepszych żartów komików z YouTube. Będzie gorąco!

Poza tym możecie liczyć na odpowiednią rozgrzewkę z dobrym supportem, który zaprezentujemy wkrótce.

Widzimy się w środku wakacji, 13. lipca w Operze Leśnej w Sopocie. Do zobaczenia!

Czytaj także