Sopot dla WOŚP Sopot Sprawdź!
stat

Sopot dla WOŚP Opinie (11)

Młodzieżowy Dom Kultury SOPOT wraz z Miastem Sopot serdecznie zapraszają na 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 13 stycznia 2019 roku w Scena Sopot.

O godzinie 10:00 na sopockiej plaży rozpoczną się przejażdżki czołgiem, wozami wojskowymi, będzie można skosztować wojskowej grochówki. Sopockie WOPR przygotowało pokazy pierwszej pomocy i wiele innych ciekawych atrakcji.

O godzinie 12:00 w Klubie Muzycznym SCENA (przy plaży) odbędą się koncerty i pokazy artystyczne.
Wystąpią dzieci i młodzież z Młodzieżowy Dom Kultury SOPOT, młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 8 Sopot, FLAMENCO LA PALOMA, Młodzieżowa Orkiestra Dęta, po godzinie 15:00 rozpoczną się koncerty TKM Sopot, KRUKI, SaiN oraz szykują się niespodzianki. Będą także licytacje gadżetów WOŚP i innych. Będą stoiska z książkami Biblioteka Sopocka, gadżety z Muzeum Sopotu, stoiska kosmetyczne z Oceanic i Ziaja. Trefl Sopot także gra z nami na niedzielnym meczu pojawią się wolontariusze z naszego sztabu 2296.

Program koncertów:
godz. 15:00 - Pokaz Flamenco La Paloma Sopot
godz. 16:00 - TKM Sopot
godz. 16:45 - Słodki Całus od Buby
godz. 17:30 - Dominika Kwiatkowska
godz. 18:15 - Kruki
godz. 18:45 - Sain


Oczywiście zaprzyjaźniona Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych z Gdańska zmierzy ciśnienie, wykona pomiar BMI oraz inne. Fundacja DKMS także będzie z nami. Sztuczka Bistro przygotowała dla wolontariuszy sztabu 2296 niespodziankę

Czytaj także