stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie autorskie z Anną Oszajcą: Wideotwórca. Jak tworzyć filmiki w social mediach

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Oszajcą - trenerką wideo i mentorką marek osobistych na spotkanie autorskie wokół jej książki "Wideotwórca. Jak tworzyć filmiki w social mediach". Książka odpowiada na pytania: jak przełamać się do kamery i mówić ze swobodą w mediach społecznościowych.

maj 21

wtorek, g. 18:00

Gdańsk,
wrz 13-15

piątek - niedziela, g. 10:00 - 17:00

Anna Oszajca - trenerka wideo, mentorka marek osobistych, producentka i reżyserka reklam do kampanii digital, ekspertka i strateg marek w dziedzinie social mediów.
Szkoliła i współpracowała z takimi markami jak Alior Bank, Wella, Grupa Żywiec, Zaiss, Panek CS, Cyfrowy Polsat, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie - projekt Narodowego Banku Polskiego oraz Politechnika Łódzka - projekt Santander.

Współtwórca największej firmy szkoleniowej w zakresie rozwoju osobistego w Polsce - Heksagon Group, Certyfikowany trener Instytutu NAO London, absolwentka fakultetu Uniwersytetu w Cambridge oraz kierunków Marketing & PR, Sztuka Współczesna - wiedza i rynek. Anna tworzy strategie treści marek w social media. Pokazuje, jak wydobyć indywidualny charakter oraz kreować pozytywny wizerunek firm i osób. Uczy, jak publikować w internecie, skalować i automatyzować działania marketingowe, by budować relacje z odbiorcami

Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia o 18:00 w Sopotece.