Spotkanie z kibicami Trefl Gdańsk Lotos Stadion Letni Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Spotkanie z kibicami Trefl Gdańsk

Dla Trefla Gdańsk okres przygotowawczy do sezonu już od kilku lat oznacza także tradycyjne spotkanie z kibicami na plaży. Zanim rozpoczną się sparingi, zanim nastąpi przedsezonowa prezentacja drużyny, nim porwą wszystkich plusligowe emocje, fani "gdańskich lwów" spotkają się z zespołem w nadmorskiej atmosferze, spędzając aktywnie wakacyjne popołudnie. W tym roku Trefl zaprasza wszystkich żółto-czarnych kibiców na LOTOS Stadion Letni Gdańsk w piątek, 20 sierpnia.

To już tradycja. Wyjątkowe miejsce, dobry klimat i przyjacielskie spotkanie kibiców Trefla Gdańsk z drużyną na kolejny sezon PlusLigi. W piątek 20 sierpnia w godzinach od 18 do 20 "gdańskie lwy" zapraszają wszystkich fanów sportu do Moloteki na LOTOS Stadionie Letnim Gdańsk. Wydarzenie rozpocznie się od mini prezentacji drużyny, a następnie głos zabiorą i przywitają się z kibicami nowi gracze Trefla - mistrz Polski Lukas Kampa, plusligowy debiutant Patryk Łaba, a także młodzi wychowankowie klubu Dawid Pruszkowski i Jordan Zaleszczyk. Tradycyjnie przed nowym sezonem fanów powitają również trener Michał Winiarski i kapitan zespołu Mariusz Wlazły. Po bliższym poznaniu całego składu Trefla nadejdzie czas na animacje, do których zaproszeni zostaną również kibice. "Gdańskie lwy" szykują już formę na wspólne granie z fanami w plażówkę, a także szlifują celność do rozgrywki w bule, czy ćwiczą szybkość do dobrze znanej z przerw meczów zabawy w wielkie kółko i krzyżyk. O wspaniałą atmosferę wśród najmłodszych dbać będzie mewa Airnest z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy, a na wszystkich uczestników sportowych zabaw i konkursów czekać będą oczywiście upominki m.in. od marki Trefl. Spotkanie zakończy się oczywiście rozdawaniem autografów, pamiątkowymi zdjęciami i rozmowami z zawodnikami w wyjątkowej, nadmorskiej atmosferze.

"Gdańskie lwy" zameldują się na LOTOS Stadionie Letnim w niemal pełnym składzie - później do drużyny dołączy tylko Moritz Reichert, który obecnie przygotowuje się z kadrą Niemiec do mistrzostw Europy.

Spotkanie odbędzie się na świeżym powietrzu z zachowaniem wszelkich obostrzeń epidemiologicznych. Maksymalna liczba uczestników to 150 osób, a do limitu nie wliczają się osoby w pełni zaszczepione przeciwko SARS-CoV-2. Wstęp na spotkanie jest wolny.