Stand-up: Harry Zalewski i testowanie Pub Torpeda Gdańsk Sprawdź!
stat

Stand-up: Harry Zalewski i testowanie

Stand-up to formuła komediowa, która podbija Polskę w zawrotnym tempie. Jeden człowiek. Jeden mikrofon. I milion sposobów na to, żeby rozbawić widza. 18 lutego zapraszamy Was na wieczór z jednym z najlepszych polskich one linerowców oraz NOWOŚĆ w Torpedzie - Wielkie Testowanie!

Gościem wieczoru będzie:

Harry Zalewski Stand-up - Spec od one linerów, czyli żartów krótkich, ale treściwych. Harry jest obrazoburczy i bezpardonowy. Po jego występie będzie się zastanawiać: "Serio, to jest ojciec trójki dzieci?" Serio, to jest ojciec trójki dzieci.

Poza występem gościa wieczoru uświadczycie początek nowej torpedowej tradycji, czyli Wielkie Testowanie! Komicy, zarówno ci znani i uznani, jak i początkujący będą mieli okazję wejść na scenę i przetestować nowy materiał. Niektóre z tych żartów mogą się okazać totalnym niewypałem, paść raz na tej scenie i odejść w zapomnienie, inne zaś mogą być strzałem w "10" i bawić publiczność przez lata - bądź świadkiem tworzenia komediowej historii i miej wpływ na jej rozwój!

Wydarzenie poprowadzi z gracją zapaśnika sumo Arkadiusz "Pan" Pawłowski, postać powszechnie znana, sceniczny śmieszek, internetowy heheszek, człowiek-suchar i jednoosobowa karuzela śmiechu. Do tego gruby aż miło, nic tylko ściskać za poliki.

Jak się zgłosić do testowania materiału? Napisz post na wydarzeniu i potwierdź wiadomością prywatną na fanpejdż prowadzącego.

Do zobaczenia więc już 18 lutego w Pub Torpeda. Wpadajcie i bawcie się razem z nami!

Współorganizatorem wydarzenia jest marka Marmel Events.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 zł
  • Przedsprzedaż
    10 zł
10 zł (przedsprzedaż internetowa) oraz 15 zł (na miejscu przed imprezą)

Sprzedaż biletów online - https://www.kupbilecik.pl/impreza-34871-standup.harry.zalewski..wielkie.testowanie.gdansk.html