Stand-up na Placu - Błażej Krajewski - Filip Puzyr Plac Dyrekcji Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Stand-up na Placu - Błażej Krajewski - Filip Puzyr

Gramy i śpiewamy dla Was - teraz przyszedł czas rozmasować mięśnie przepony! Na Plac Dyrekcji wkracza Stand Up! Śmiechu i dobrej zabawy nigdy za wiele! Zapraszamy na pierwsze spotkanie 19 sierpnia od godziny 19:00.

Będzie to wieczór testowania żartów. Niektóre z nich to zapewne nieoszlifowane perły komedii, inne... No cóż. Pewnie usłyszycie po raz pierwszy i ostatni.

Poprowadzi Filip Puzyr - Trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i złych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą.

Na scenie tego wieczoru pojawi się Błażej Krajewski - komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni.

Zapowiada się wesoło. Bądź z nami na Placu Dyrekcji!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 zł
  • Przedsprzedaż
    10 zł
Bilety dostępne będą w przedsprzedaży oraz na miejscu na wejściu w dniu wydarzenia.
- przedsprzedaż 10 zł
- wejście 15 zł