Stand up na morzu - Grzegorz Dolniak Stena Line Gdynia Sprawdź!
stat

Stand up na morzu - Grzegorz Dolniak

Już 27.03.2021 pierwszy rejs z cyklu Stand-Up na Morzu. Weź udział we wszystkich wyjazdach i zapewnij sobie dawkę humoru na cały rok, bo należy Ci się dużo prawdziwego śmiechu, takiego do łez i bólu brzucha! Wybierz się na wyjazd, który łączy oderwanie się od codzienności, relaks i udział w kameralnym występie znanego stand-upera podczas rejsu po Bałtyku, z noclegiem na statku.

Rejs Stand-up na Morzu zaczynamy w sobotę wieczorem. Wyjdź na pokład zewnętrzny i podziwiaj odpłynięcie statku z portu w Gdyni a potem szykuj się na dużo śmiechu! Zaczynamy od mocnego uderzenia: wystąpi nasza gwiazda Grzegorz Dolniak. Rozbawi Cię do łez swoim stand-upem z mnóstwem specyficznego humoru.

Sceniczna charyzma i zaraźliwe (ups!) poczucie humoru to właśnie tajemnica Grzegorza Dolniaka w jego estradowej odsłonie. Komik, konferansjer, prezenter telewizyjny, producent wydarzeń artystycznych z wieloletnim doświadczeniem. Jego stand-up to niespożyta energia przekładająca się na charakterystyczną ekspresję i cała masa humoru obserwacyjnego wbijającego szpilę w absurdy otaczającego nas świata. Występy Grzegorza Dolniaka wypełniają największe kluby, a tym razem będziesz mieć bliski kontakt z jego humorem podczas wyjątkowego butikowego występu na pokładzie statku na środku Bałtyku!

Występ potrwa do późna, ale warto rano wstać, aby podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku. Popołudnie zaczynamy od zjedzenia lunchu. To obfity szwedzki stół all inclusive, z piwem i winem bez ograniczeń. Będziesz mieć czas na odpoczynek, spędzenie czasu w barach czy kawiarni i rozmowy z przyjaciółmi. Zabierz ich ze sobą!

To wszystko znajdzie się w programie unikalnego występu podczas dwudniowej imprezy z cyklu Stand-up na morzu. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć Grzegorza Dolniaka na żywo z tak bliska, odpocząć i przeżyć morską przygodę podczas jednego wyjazdu!

W cenie od  249 zł na osobę:
rejs promem;
miejsce w kabinie 2-os. z łazienką i TV (na cały czas rejsu);
lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie);
występ Grzegorza Dolniaka
 
LIMITOWANA LICZBA BILETÓW W PROMOCYJNEJ CENIE OD 249 ZŁ!
Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Koszt biletu na występ (10 zł) został ujęty w cenie pakietu. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.
wrz 29

środa, g. 20:00

Gdańsk Sopot,